Trwa ładowanie...
du6pm7t

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Planuje go jednak powtórzyć

Michał Wiśniewski niedawno ożenił się po raz piąty. Wokalista jednak nie mógł zorganizować wydarzenia zgodnie z planem przez pandemię koronawirusa. Okazuje się, że wszystko ma zamiar powtórzyć i zaprosić gości na huzną imprezę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty
Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty (ONS.pl)
du6pm7t

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub w swoim życiu. O jego wybrance wiadomo jedynie, że ma na imię Paulina, ma 36 lat, do tej pory z show-biznesem nie miała nic wspólnego i poznali się na portalu randkowym. Ich wesele odbyło się kilkanaście dni temu w ogrodzie jego podwarszawskiej willi.

- To, że po raz kolejny się ożeni, było dla wszystkich jasne i jego bliscy nie są tym zaskoczeni. Bo Michał jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę - powiedział "Faktowi" znajomy Wiśniewskiego.

Teraz wyszło na jaw, że piosenkarz weźmie drugi ślub z Pauliną. Kolejne wesele ma być przede wszystkim huczne.

- Chce to jednak nadrobić i z myślą o ukochanej i przyjaciołach planuje zrobić weselisko z przytupem. Muzyk ma nadzieję, że uda się to jesienią, ponoć wstępnie zakłada zabawę we wrześniu - podaje źródło "Faktu".

Michał Wiśniewski ze swoją żoną Pauliną wychowują razem ośmioro dzieci - czworo wokalisty i czworo nowej partnerki muzyka.

du6pm7t

Podziel się opinią

Share
du6pm7t
du6pm7t