Trwa ładowanie...

Michał Żebrowski przyłączył się do internetowej akcji. Zdradził, co jest dla niego najważniejsze

Aktor jest zaangażowany w bieżącą kampanię wyborczą. Wraz z grupą artystów wyjawił swoją wizję Polski.

Michał Żebrowski przyłączył się do internetowej akcji. Zdradził, co jest dla niego najważniejszeŹródło: ONS
d10l9ym

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał swoich sympatii politycznych. W tegorocznych wyborach prezydenckich wybór właściwego kandydata będzie dla niego szczególnie prosty. Bowiem Rafał Trzaskowski jest jego przyjacielem od czasów szkolnych.

Aktor wywiesił nawet baner wyborczy kolegi na swoim domu na Podhalu. Zbierał również dla niego podpisy poparcia oraz wspierał w sztabie wyborczym po ogłoszeniu wyników I tury.

Zobacz: Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów

Teraz Żebrowski dołączył do wyzwania, który zapoczątkowała żona kandydata Platformy Obywatelskiej. Małgorzata Trzaskowska spytała internautów: "w jaką Polskę wierzysz?". Do akcji przyłączyło się już kilka gwiazd m.in. Anja Rubik, która odpowiedziała, że "wierzy w Polskę bez strachu, wierzy w Polskę zjednoczoną, w której wszyscy Polacy się wspierają" czy Maja Ostaszewska marząca o "Polsce, w której nikt nie boi się ani wykluczenia, ani wyśmiewania". Panie zwróciły też uwagę na prawa kobiet, równość dla wszystkich, dostęp do rzetelnej edukacji oraz kwestie klimatu.

d10l9ym

Aktor i współwłaściciel Teatru 6. piętro skupił się na czym innym. - Wierzę w Polskę, w której nasze dzieci są szczęśliwe i bezpieczne - powiedział Michał Żebrowski na Instagramie. Proste, nieupolitycznione hasło zaskakuje szlachetnością.

Aktor zaprosił do udziału w akcji m.in. Borysa Szyca, Kubę Wojewódzkiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Kayah i Wojciecha Manna. Jesteście ciekawi ich odpowiedzi? A w jaką Polskę wy wierzycie?

d10l9ym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10l9ym