Trwa ładowanie...

Mick Jagger miał romans z 15-latką. Rae Dawn wspomina wspólną noc z muzykiem

W 1977 r. Mick Jagger uwiódł 15-letnią dziewczynę. Aktorka Rae Dawn zdobyła się na szokujące wyznanie po latach.

Share
Mick Jagger miał romans z 15-latką. Rae Dawn wspomina wspólną noc z muzykiem
Źródło: Materiały prasowe
d1mqh07

Mick Jagger zawsze znany był z rock’n’rollowego trybu życia. Objawiało się to m.in. tym, że przez dekady swojej kariery muzycznej miał wiele partnerek seksualnych. Tym razem pojawiły się kolejne zaskakujące doniesienia. Aktorka Rae Dawn wyznała, że w 1977 r. lider The Rolling Stones uwiódł ją, jak miała zaledwie 15 lat.

ZOBACZ TAKŻE: 75-letni Mick Jagger na plaży z dwuletnim synem i dziewczyną

Dawn zdobyła popularność, grając w takich filmach jak "Komando" czy "Kolor purpury". W rozmowie z serwisem "Daily Mail" zdradziła kilka szczegółów dotyczących interakcji z gwiazdą rocka.

d1mqh07

- Nigdy nie zapytał mnie o wiek, nigdy mu tego nie zdradziłam. Pamiętam, że był bardzo uroczy. Pomyślałam, że jest wspaniały. Według mnie nie był jakoś dużo starszy. Miał 33 lata - wyznała Dawn.

- To nie była zła rzecz. Było świetnie. Pełen rock'n'roll. Nie zmusił mnie do niczego, czego bym nie chciała. Jednak był bardzo próżny, ciągle patrzył w lustro - dodaje.

Dawn poznała Jaggera w trakcie podróży do Nowego Jorku, gdzie miała rozpocząć karierę w modelingu. Aktorka spędziła z wokalistą łącznie dwa dni. Nie ujawniła jednak ich sekretu publicznie, ponieważ nie chciała zaszkodzić karierze muzyka. W tamtym czasie członek The Rolling Stones był w związku małżeńskim z Biancą Jagger.

Artyści mieli okazję spotkać się jeszcze kilkukrotnie w przyszłości. Dawn wystąpiła m.in. w teledysku do utworu "Just Another Night" Micka Jaggera.

d1mqh07

Podziel się opinią

Share
d1mqh07
d1mqh07