Trwa ładowanie...
d4lh782

Mikaela Spielberg aresztowana za przemoc domową. Wypłynęły szczegóły

Sprzeczka między partnerami skończyła się w areszcie. Mikaela Spielberg, córka znanego reżysera, trafiła za kratki po tym, jak pokłóciła się ze swoim chłopakiem. Pojawiły się szczegóły tej sprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikaela trafiła do aresztu po awanturze z chłopakiem
Mikaela trafiła do aresztu po awanturze z chłopakiem (East News)
d4lh782

Ostatniego dnia lutego Mikaela Spielberg trafiła do aresztu. Do mediów w mig trafiła informacja, że córka znanego na całym świecie reżysera została zatrzymana w związku z przemocą domową. 23-latka ostatnio nie ma najlepszej prasy.

Zobacz: Magdalena Narożna: "Ludzie w stolicy słuchają disco polo!"

23-letnia Mikaela została aresztowana w sobotę, 29 lutego, około 6 rano. Chuck Pankow, narzeczony Mikaeli, potwierdził medialne doniesienia w rozmowie z Fox News.

d4lh782

Teraz portal TMZ.com podaje szczegóły zatrzymania. Jak piszą amerykańscy dziennikarze, Mikaela i Chuck posprzeczali się, bo Pankow miał podobno powiedzieć coś "niegrzecznego" pod adresem swojej partnerki. Mikaela zaatakowała go i - jak wynika z relacji TMZ - rzucała w niego przedmiotami.

Policjanci, którzy zostali wezwani do ich mieszkania, zwrócili uwagę, że Pankow ma świeżą, krwawiącą ranę i spuchnięty nadgarstek.

Dlaczego policjanci aresztowali Mikaelę? Informatorzy TMZ zdradzają, że 23-latka cały czas zmieniała wersje wydarzeń, natomiast zeznania Chucka były jasne i precyzyjne. Mężczyzna od początku twierdził jednak, że nikomu nie stała się krzywda. Wygląda też na to, że nie będzie dążył do tego, by Mikaela została skazana za pobicie.

Kilka dni przed aferą Mikaela udzieliła głośnego wywiadu "The Sun", w którym wyznała, że chce pracować jako sexworkerka. To wtedy zaczęto mówić o niej w mediach. 23-latka wyznała, że zaczęła nagrywać filmy pornograficzne, w których występuje solo. Powiedziała też, że jej rodzice nie byli zszokowani jej decyzją, a jedynie zaintrygowani.

d4lh782

Podziel się opinią

Share
d4lh782
d4lh782