Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Mikaela, córka Stevena Spielberga, aresztowana za przemoc domową

W styczniu 2020 r. Mikaela Spielberg ogłosiła, że zajmuje się grą w filmach dla dorosłych. Znów jest o niej głośno. Media w USA donoszą, że córka reżysera została aresztowana za przemoc domową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikaela Spielberg aresztowana
Mikaela Spielberg aresztowana (eastnews)
d1vzdkj

Mikaela Spielberg stała się bohaterką setek artykułów w światowych mediach i wygląda na to, że dziennikarze długo o niej nie zapomną. Fox News donosi, że córka reżysera trafiła do aresztu za przemoc domową.

Zobacz: Magdalena Narożna. "Dostaje listy od fanów z więzienia"

23-letnia Mikaela została aresztowana w sobotę, 29 lutego, około 6 rano. Chuck Pankow, narzeczony Mikaeli, potwierdził medialne doniesienia w rozmowie z Fox News.

d1vzdkj

Mężczyzna podkreśla, że cała sprawa to "nieporozumienie" i "nikomu nic się nie stało". 47-latek nie zdradził jednak dziennikarzom, kogo zaatakowała Spielberg, ani co dokładnie się stało. Powtórzył jedynie, że córce reżysera nie stała się krzywda.

Biuro szeryfa hrabstwa Davidson potwierdziło natomiast w rozmowie z dziennikarzami, że doszło do aktu przemocy domowej, po czym Mikaela została aresztowana na 12 godzin. Ktoś wpłacił kaucję w wysokości tysiąca dolarów i córka gwiazdora wyszła na wolność.

Amerykańskie media przypominają, że zaledwie tydzień wcześniej Mikaela udzieliła głośnego wywiadu "The Sun", w którym wyznała, że chce pracować jako sexworkerka. Podobno złożyła już nawet odpowiednie dokumenty w odpowiednim urzędzie stanu Tennessee.

d1vzdkj

23-latka wyznała, że zaczęła nagrywać filmy pornograficzne, w których występuje solo. Powiedziała też, że jej rodzice nie byli zszokowani jej decyzją, a jedynie zaintrygowani.

Dziewczyna komentowała później w mediach społecznościowych, że nie chce być finansowo zależna od rodziców i że nie chciałaby odczuwać wstydu przez to co robi. Podkreśla, że jej decyzja jest w pełni świadoma i ma służyć pozytywnemu wyzwoleniu się.

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj