Trwa ładowanie...

Miley Cyrus przyłapana na czułościach z ukochaną. Miały uprawiać seks

Już nikt nie ma wątpliwości, że Miley Cyrus zostawiła Liama Hemswortha dla innej kobiety. Panie chętnie obnoszą się z tym, że łączy je coś więcej niż przyjaźń.

Share
Miley Cyrus przyłapana na czułościach z ukochaną. Miały uprawiać seks
Źródło: Instagram.com
d3rly1x

Niedawno media obiegła informacja, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. To dość zaskakująca decyzja zwłaszcza, że celebryci 7 miesięcy wcześniej wzięli ślub. Wówczas deklarowali, że są najszczęśliwsi na świecie i w końcu znaleźli spokój.

Okazuje się, że Miley Cyrus szybko odkochała się w aktorze. Ich rozstanie spowodowane było romansem wokalistki z Kaitlynn Carter. Panie zostały przyłapane na jachcie nad jeziorem Como we Włoszech. Nie szczędziły sobie czułości i spędziły ze sobą kilka intensywnych dni.

d3rly1x

Portal "Page Six" podaje, że niedawno bawiły się w jednym z klubów. Nikt nie miał wątpliwości, że Carter i Cyrus coś łączy.

- Miały obsesję na swoim punkcie. Nie mogły oderwać od siebie rąk. Całowały się i robiły to wszędzie. W łazience, w barze, na środku podłogi. Po prostu uprawiały seks. Nie ma wątpliwości, że są razem - zdradza źródło portalu.

Podobno Liam Hemsworth bardzo przeżył rozstanie z ukochaną. Aktor nie mógł pogodzić się z tym, że miłość życia zostawiła go dla kobiety.

d3rly1x

Podziel się opinią

Share
d3rly1x
d3rly1x