Trwa ładowanie...

Liam Hemsworth został upokorzony przez Miley Cyrus? Kulisy rozstania słynnej pary

Na początku sierpnia mediami wstrząsnęła informacja o rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Przyjaciele aktora twierdzą, że to definitywny koniec małżeństwa. Czy to prawda?

Liam Hemsworth został upokorzony przez Miley Cyrus? Kulisy rozstania słynnej paryŹródło: Materiały prasowe
dsola1y
dsola1y

Informacja o rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha zaskoczyła wszystkich. Tym bardziej, że para dopiero pod koniec 2018 r. postanowiła sformalizować swój związek. Od tego czasu upłynęło zaledwie osiem miesięcy. Niestety, drogi artystów zupełnie się rozminęły.

Miley Cyrus po rozstaniu z Liamem wróciła do dawnych nawyków – zaczęła imprezować. Według "New Weekly Magazine" Liam nie może się z tym pogodzić. Magazyn dotarł do znajomych australijskiego aktora, który przyznał im, że ma dość bycia upokorzonym. Ponoć Liam Hemsworth miał powiedzieć, że Miley robi wszystko, by do siebie nie wrócili.

Z kolei "The Sun" dotarł do informacji, jakoby rodzina Hemswortha błagała Liama, by zakończył defintywnie toksyczny związek z Miley.

dsola1y

W oficjalnym oświadczeniu wydanym 10 sierpnia para przyznała, że zamierza się teraz skupić wyłącznie na sobie i swojej karierze. Czy jednak tak będzie w rzeczywistości?

Ostatnia piosenka Youtube.com
Ostatnia piosenka Źródło: Youtube.com

Przypomnijmy, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka". Ich związek był jednak bardzo burzliwy. Para rozstawała się i godziła przez 8 lat, by ostatecznie wziąć ślub pod koniec 2018 r. Liam miał nadzieję, że wszystko się ułoży, jednak charyzma Miley okazała się nie do ujarzmienia. Aktorka często deklarowała, że podobają jej się zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Panseksualizm Miley Cyrus był wielokrotnie komentowany przez media. Liam był przekonany, że wybrała właśnie jego. Niestety, tak się nie stało.

Czujemy jednak, że to nie koniec romansu. Wy również?

dsola1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsola1y