Trwa ładowanie...

"Mógł mnie zabić". Christina Ricci ofiarą przemocy domowej

Sąd orzekł, że mąż Christiny Ricci nie może się do niej zbliżać. Aktorka i modelka jest ofiarą przemocy domowej. Dziennikarze dowiedzieli się, co działo się przez ostatnie miesiące za zamkniętymi drzwiami jej domu.
Share
Christina Ricci ofiarą przemocy domowej
Christina Ricci ofiarą przemocy domowejŹródło: Getty Images
d1nmvpk

Latem 2020 r. pisaliśmy, że u Christiny Ricci i jej męża Jamesa Heerdegen konieczna była interwencja policji w związku z przemocą domową. - 25 czerwca 2020 r około godziny 9.20 rano funkcjonariusze odpowiedzieli na zgłoszenie o awanturze domowej - potwierdził rzecznik policji w rozmowie z dziennikarzami. Mniej więcej w tym samym czasie do mediów trafiła informacja o tym, że Ricci złożyła papiery rozwodowe. Powód, jaki podawano w artykułach, to "różnice nie do pogodzenia". Teraz wiadomo znacznie więcej.

W środę 20 stycznia sąd nałożył na Heerdegena zakaz zbliżania się do żony i ich 6-letniego dziecka. TMZ.com ujawnia natomiast drastyczne szczegóły relacji aktorki i byłego producenta.

Zobacz: Ofiary przemocy w show-biznesie

W grudniu 2019 r. aktorka "Jeźdźca bez głowy" miała poinformować męża, że chce rozwodu. Tu zaczęły się najpoważniejsze problemy. Kilka tygodni później wybuchła pandemia COVID-19 i Ricci "została uwięziona w domu z oprawcą". Dziennikarze TMZ.com dotarli do sądowych dokumentów, które przedstawiają wersję aktorki.

d1nmvpk

Można dowiedzieć się z nich, że Heerdegen dwukrotnie zaatakował żonę w czerwcu 2020. Miał ciągnąć ją po podłodze, rzucić w nią kubkiem z kawą i krzesłem.

James miał powiedzieć żonie, że "jedynym momentem, kiedy byłoby mu jej żal, nastąpi wtedy, gdy jej ciało będzie poćwiartowane na maleńkie kawałeczki". W zeznaniach Ricci podkreśla: "to sprawiło, że myślałam, że on może mnie zabić".

W ostatnich miesiącach Ricci wyprowadziła się z synem od męża. Według medialnych doniesień chce prawnie powstrzymać męża przed upublicznieniem prywatnych nagrań, które mogłyby ją ośmieszyć i upokorzyć. Nie wiadomo, co miałyby pokazywać te nagrania.

Ricci twierdzi, że ma dowody na przemoc męża, dysponuje zdjęciami obrażeń na swoim ciele.

d1nmvpk

Prawnicy Heerdegena utrzymują natomiast, że Ricci zachowywała się agresywnie, brała narkotyki i nadużywała alkoholu. Mąż aktorki ma poprosić sąd o zakaz zbliżania się dla Ricci.

Christinę Ricci widzowie znają z filmów takich jak "Casper", "Rodzina Addamsów", "Jeździec bez głowy", "Uwodziciel" czy "Monster". Ostatnio częściej można było ją oglądać w serialach ("50 States of Fright" i "The Lizzie Borden Chronicles"). Jest też wziętą modelką i muzą wielkich domów mody. Niestety teraz nie jest już tak głośno o jej karierze, jak kilka lat temu.

d1nmvpk

Podziel się opinią

Share
d1nmvpk
d1nmvpk