Trwa ładowanie...
d4fu1dp

Monika Zamachowska ćwiczy jogę. Wrzuciła odważne zdjęcie

Jakież być musiało zdziwienie fanów Moniki Zamachowskiej, których na Instagramie powitały pośladki dziennikarki. Dodajmy, że bardzo zgrabne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska korzysta z życia
Monika Zamachowska korzysta z życia (ONS.pl)
d4fu1dp

"Z tej perspektywy życie wydaje się o wiele zabawniejsze... Może warto spróbować?" - pyta Monika Zamachowska na swoim Instagramie.

Ale to nie filozoficzne rozważania wzbudziły entuzjazm jej obserwatorów, ale zdjęcie. Zamachowska zamieściła bowiem na Instagramie fotkę, na której ubrana w lycrę uprawia jogę.

Zobacz także: Piotr Fronczewski będzie miał operację. Aktora czeka rehabilitacja

d4fu1dp

I to jak! Prezenterka stoi bowiem na rękach, a właściwie zwisa na specjalnej gumie.

"Wow", " Normalnie od razu do Ciebie dołączam", "Brawo" – piszą fani Zamachowskiej w komentarzach. I trudno się im dziwić.

Ostatnio Monika Zamachowska ma więcej czasu dla siebie i bliskich. W listopadzie minionego roku w dość nieprzyjemnych okolicznościach rozstała się z TVP. I choć jeszcze nie znalazła pracy, to nie narzeka na zarobki.

d4fu1dp

Niedawno przyznała, że świetnie sobie radzi na Instagramie - została influencerką.

- Od projektowania nieruchomości, po promocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, promowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych… Jestem w szoku! Musiałam się zastanowić, jakie mam stawki. Zarabiam tyle, ile zarabiałam, a pracuję dużo mniej - stwierdziła.

ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska chce zostać mamą. Ale nie będzie dziecka bez ślubu

d4fu1dp

Podziel się opinią

Share

d4fu1dp

d4fu1dp