Trwa ładowanie...
dvkprdl

Monika Zamachowska idzie z mężem na ślub "w czasach zarazy"

Monika Zamachowska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z uroczystości bliskich jej osób. Mimo pandemii koronawirusa, jej przyjaciele jeszcze dziś powiedzą sobie sakramentalne "tak".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska
Monika Zamachowska (ONS, Fot: ONS)
dvkprdl

Monika Zamachowska podobnie jak miliony Polaków martwi się obecną sytuacją w kraju i na świecie. Ostatnio wyraziła nawet swoje niezadowolenie w związku z planowanymi na 10 maja wyborami prezydenckimi. Pandemia koronawirusa ograniczyła życie niemalże wszystkich ludzi na świecie. Nie ze wszystkiego jednak trzeba rezygnować. Zamachowska pokazała zdjęcie z niewielkiej uroczystości. Okazuje się, że mimo trudnej sytuacji, przyjaciele jej i męża Zbigniewa, pobiorą się.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Zresztą sami spójrzcie na wpis Zamachowskiej:

dvkprdl

"Ostatnie przygotowania. Powoli do młodych dociera, że to się jednak dzisiaj wydarzy... Świadek pobiera dowody osobiste i... hajda! #ślubwczasachzarazy" - czytamy we wpisie Moniki Zamachowskiej.

Wcześniej Monika pokazała zdjęcie z podróży na ów ślub w Krakowie, zdradzając kulisy ceremonii:

"Jedziemy do Krakowa na ślub przyjaciół. W urzędzie będziemy we czworo - młodzi i my, jesteśmy świadkami. Wesele w tym samym składzie w mieszkaniu. Terminu nie można było przełożyć. To będzie naprawdę ciekawe doświadczenie... Opiszę je wam za zgodą zainteresowanych" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

dvkprdl

Podziel się opinią

Share

dvkprdl

dvkprdl