Trwa ładowanie...
d3afbgz

Monika Zamachowska "nie może doczekać się, aż jej dzieci wylecą z gniazda"

Była gwiazda TVP jest matką dwójki nastolatków. Kibicuje im w drodze ku dorosłości i nie ukrywa, że liczy na ich szybką wyprowadzkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska od 2014 r. jest żoną aktora Zbigniewa Zamachowskiego.
Monika Zamachowska od 2014 r. jest żoną aktora Zbigniewa Zamachowskiego. (East News)
d3afbgz

Monika Zamachowska po niemal 25 latach pracy w TVP została zwolniona w listopadzie 2019 r. Od tego czasu nie związała się z inną stacją telewizyjną ani nie podjęła innej pełnoetatowej pracy. Walcząc z nadmiarem wolnego czasu, dziennikarka stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się również swoim życiem prywatnym.

Ostatnio Monika Zamachowska coraz częściej chwali się swoimi pociechami. Z małżeństwa z brytyjskim pilotem Jamiem Malcolmem zrodzili się 18-letni Tomasz i 16-letnia Zosia. Oboje wykazują artystyczne zainteresowania. Tomek grał już dwukrotnie w paradokumencie "Szkoła", a Zosia niedawno zadebiutowała na deskach opery.

Zobacz: Monika Zamachowska: "Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat"

Choć wielu słynnych rodziców narzeka, gdy ich pociechy opuszczają dom i wyjeżdżają zwykle na zagraniczne studia, celebrytka nie może doczekać się tego momentu.

d3afbgz

- Nie mogę się doczekać, aż moje dzieci wylecą z gniazda i pójdą w świat. Chciałabym, żeby spróbowali życia w innych smakach - wyznała Zamachowska w rozmowie z "Faktem".

Zdaniem dziennikarki "inaczej się żyje, będąc na garnuszku u mamy i taty, a inaczej na własny rachunek", dlatego już teraz przygotowuje swoje pociechy do większej samodzielności. Jej 18-letni syn został niedawno dostawcą jedzenia.

- Tomek nie jest chłopcem, którego można do czegokolwiek zmusić. Sam podjął decyzję, że chce pracować, ale to jest dla niego takie dorywcze zajęcie, bo przygotowuje się do matury amerykańskiej i sporo się uczy. Jednak jeśli chce zarabiać własne pieniądze, to ja go wspieram i jestem pełna podziwu - tłumaczy.

Trzeba przyznać, że to nietypowe podejście rodzica ze świata show-biznesu. Myślicie, że wyjdzie to jej dzieciom na dobre?

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz