Trwa ładowanie...

Monika Zamachowska pokazała zdjęcie córki. Jest dla niej powodem do dumy

Monika Zamachowska jest dumna z sukcesów córki, która w młodym wieku została aktorką musicalową. Rzadko zamieszcza jej fotki na Instagramie, ale teraz zrobiła wyjątek, czym zachwyciła swoich fanów.
Share
Córka Moniki Zamachowskiej już nie jest małą dziewczynką
Córka Moniki Zamachowskiej już nie jest małą dziewczynkąŹródło: ONS.pl
d1lq5au

Na profilu Zamachowskiej na Instagramie pojawiła się czarno-biała fotka Zosi Malcolm na tle mostu Golden Gate w San Francisco. Jak czytamy w opisie, autorem zdjęcia jest ojciec nastolatki, z którym Zamachowska ma też syna Tomasza. "Piękno młodości i naturalności", "Jaka piękna ta Zosia" – komentowali zachwyceni fani.

Zosia Malcolm ma dopiero 15 lat, ale już dwa lata temu mówiła publicznie, że nie zamierza iść w ślady mamy. Jej marzenia były związane ze śpiewem, dlatego pobierała lekcje u Agaty Steczkowskiej, a Zamachowska w pełni popierała pomysł na karierę córki.

d1lq5au

Zobacz także: Monika Zamachowska pozywa tabloid. Chodzi o zdjęcia z ukrycia

"Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu 'Przerwana cisza' w Warszawskiej Operze Kameralnej" – pisała kilka miesięcy temu dumna Zamachowska na Instagramie.

Ojcem Zosi jest szkocki pilot Jamie Malcolm, drugi mąż Moniki Zamachowskiej. Dziennikarka była z nim związana w latach 2002-2012. Rozwód z podziałem majątku przebiegł szybko i bez ekscesów. Mama Zosi i Tomasza była już wtedy w związku ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym stanęła na ślubnym kobiercu w 2014 r.

Obejrzyj: Magdalena Narożna o rozwodzie. "Dokument z rozprawy sądowej będzie komentarzem"

d1lq5au

Podziel się opinią

Share
d1lq5au
d1lq5au