Trwa ładowanie...
rafał mroczek

Mroczek ma nową partnerkę. Jego ex też ma już kogoś

Życie uczuciowe państwa Mroczków ma niemniej zwrotów akcji, co fabuła "M jak miłość", dzięki którym bracia stali się sławni. Kolorowa prasa przygląda się szczególnie temu, co dzieje się u Rafała Mroczka.

Share
Rafał Mroczek i jego była partnerka poukładali sobie życie
Rafał Mroczek i jego była partnerka poukładali sobie życieŹródło: AKPA
d3xl5bh

Dwa lata temu Rafał Mroczek rozstał się z Joanną Skrzyszewską, z którą był w związku przez 13 długich lat. Ich drogi się rozeszły w niezbyt miłych okolicznościach, co było sporym zaskoczeniem dla fanów aktora. Ostatnie, czego się spodziewali, to walki małżonków o opiekę nad córką. Sytuacja między nimi była tak napięta, że doszło nawet do tego, że Skrzyszewska wezwała policję, gdy Mroczek bez jej zgody zabrał do siebie córkę.

Z ostatnich doniesień tabloidów wynika, że Rafał Mroczek jest szczęśliwie zakochany i jest u jego boku kobieta, która świetnie dogaduje się z jego córką. Paparazzi przyłapali ich ostatnio razem nad Bałtykiem, gdzie wspólnie spędzają wakacje. Tymczasem była partnerka Mroczka...

Zobacz: Mroczek o trudach ojcostwa. "Nie potrzebuję czasu dla siebie"

Skrzyszewska, która pracuje jako dietetyk i jest rozpoznawalna w mediach społecznościowych, opublikowała zdjęcie ze swoim nowym partnerem. "Miłość" - napisała w krótkim komentarzu.

"Najważniejsze jest znaleźć kogoś, kto dotknie twojej duszy, nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała" - pisała ostatnio. "Przyspieszy bicie serca, nie przyspieszając biegu zdarzeń. Poruszy twój świat, jednocześnie pozwalając ci pozostać w takim miejscu, w którym chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie, niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła" - celnie punktowała.

d3xl5bh

Dobrze widzieć, że oboje znaleźli nową miłość, prawda?

d3xl5bh

Podziel się opinią

Share
d3xl5bh
d3xl5bh