Trwa ładowanie...

Na pomoc Australii. Polscy influencerzy połączyli swoje siły, by wesprzeć cierpiące zwierzęta

W miniony weekend na Placu Eventowym Galerii Młociny wszyscy obecni mieli okazję zakupić ubrania i dodatki najsłynniejszych polskich influencerów.

Na pomoc Australii. Polscy influencerzy połączyli swoje siły, by wesprzeć cierpiące zwierzętaŹródło: AKPA
da73y11
da73y11

W miniony weekend w mediach społecznościowych zawrzało z powodu Wielkiej Wyprzedaży Szaf Influencerów. 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny odbyła się wyjątkowa akcja zorganizowana we współpracy z aplikacją LESS i grupą aktywnych influencerów, których w mediach społecznościowych śledzą miliony osób. Uzyskany w ramach akcji dochód został przekazany Fundacji zajmującej się ratowaniem cierpiących zwierząt w płonących lasach Australii.

Inicjatywa, której ideą było zebranie funduszy na wyjątkowy cel, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ludzi doskonale znanych ze świata mediów społecznościowych. Przez dwa dni sprzedano łącznie 300 sztuk ubrań i akcesoriów o łącznej wartości 20 tys. złotych. Część zebranego dochodu przekazano na rzecz organizacji* Wires – Emergency Found For Wildlife*, która pomaga cierpiącym zwierzętom w płonących lasach w Australii.

W dniach 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny wszyscy obecni mieli okazję spotkać znanych i lubianych, których w mediach społecznościowych łącznie obserwują miliony osób. Wśród nich dziennikarki telewizyjne i osobowości medialne – Anię Wendzikowską, Karolinę Szostak i Dorotę Michałowską, blogerów Magdalenę Antosiewicz oraz Łukasza Kędziora.

Nie zabrakło również tych, którzy swoją działalnością w mediach społecznościowych zjednali sobie serca setek tysięcy osób. W Galerii Młociny zainteresowani mieli okazję zakupić ubrania należące m.in. do Leny Kociszewskiej – influencerki z niespełna trzy milionową społecznością w mediach oraz jednej z najbardziej znanych, polskich TikTokerek – Oliwii Misztal.

da73y11

Na wydarzeniu obecna była również Claudia Urta – znana influencerka i modelka, a także Natalia Trojan, która zachwyciła swoimi makijażami największe marki kosmetyczne świata. Inicjatywę wsparły także jedne z najbardziej wysportowanych sióstr w Polsce – Siostry Bukowskie, a także modelka Ola Korytowska i znane influencerki lifestylowe – Pola Bogdańska, Klaudia Kupiec i Martyna Kępa.

Sprzedaż ubrań i dodatków odbyła się poprzez coraz bardziej rozpoznawalną aplikację LESS, która od połowy ubiegłego - 2019 r. zachęca do kupowania ubrań z drugiej ręki. Aplikacja ta jest całkowicie bezpłatna, nie pobiera żadnych prowizji oraz troszczy się o bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Proekologiczne podejście twórców projektu spotkało się z ogromnym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Do akcji “Czyszczenie Szaf” przyłącza się coraz bardziej liczne grono znanych i wpływowych osób w kraju.

scena z: Łukasz Kędzior, Karolina Szostak, fot. Baranowski/AKPA AKPA
scena z: Łukasz Kędzior, Karolina Szostak, fot. Baranowski/AKPA Źródło: AKPA

"Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem warszawskiej społeczności, która mocno zmobilizowała się, aby pomóc zwierzakom w Australii. Zebrane w ciągu 2 dni fundusze zostaną przekazane na fundację wskazywaną przez Celeste Barber, która organizuje zbiórkę na rzecz poszkodowanych w pożarach stworzeń.

da73y11

Z szaf influencerów zniknęło blisko 300 rzeczy. Możemy tutaj wyróżnić Magdalenę Antosiewicz, Łukasza Kędziora oraz Anię Wendzikowską, którzy przodowali w wyprzedaży ubrań. Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mieli okazji odwiedzić Galerii Młociny w ten weekend (17-18.01), zachęcamy do indywidualnego wsparcia tej inicjatywy. Niesprzedane przedmioty są dostępne w dalszym ciągu w naszej aplikacji mobilnej. – mówi Tymoteusz Smolis, Marketing Manager LESS_.

Więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

da73y11
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da73y11