Trwa ładowanie...
ddj92s4

Najmłodsze dziecko Kate i Williama spacerowało z nianią po londyńskim muzeum. To już duży chłopak

Książę Louis został sfotografowany w publicznym miejscu ze swoją nianią Marią Borrallo. To było wielkie zaskoczenie, zważywszy na to, że do tej pory syn pary książęcej wystąpił oficjalnie u ich boku zaledwie kilka razy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do tej pory książę Louis był widziany tylko kilka razy
Do tej pory książę Louis był widziany tylko kilka razy (Getty Images)
ddj92s4

Księcia Louisa do tej pory widziano podczas pikniku, który Kate urządziła w trakcie meczu polo, na uroczystości Trooping the Colour z okazji urodzin królowej oraz na zdjęciach, które publikowała monarchia.

Zobacz wideo:

Jego prywatność jest strzeżona i spotkanie go graniczy z cudem. A tymczasem mieszkańcy Londynu mogli zobaczyć małego księcia w muzeum. Chłopiec podziwiał eksponaty w towarzystwie niani. Odkąd się urodził, widziano go zaledwie kilka razy, a ostatnio, gdy był jeszcze małym szkrabem.

Kate Middleton i książę William wraz z trójką dzieci, księżniczką Charlotte, książętami Georgem i Louisem to jedna z najbardziej lubianych rodzin w brytyjskiej monarchii. Rodzice robią wszystko, aby ich dzieci nie odczuwały brzemienia sławy i dorastały w bezpiecznej atmosferze. Nie stronią od zwykłych czynności, takich jak zakupy w lokalnych sklepach, obiady w niewyszukanych restauracjach czy spacery po Hyde Parku. Być może właśnie dlatego są ulubieńcami Brytyjczyków - bo zamiast otaczać się murem, starają się żyć jak zwykłe rodziny.

Zobacz też: Książę Andrzej ośmieszył monarchię. Obiecał pomóc śledczym. Nic z tego nie wyszło

ddj92s4

Podziel się opinią

Share
ddj92s4
ddj92s4