Trwa ładowanie...

Szturmowali przejście przy Empiku, więc Empik im odpowiada

Marsz Niepodległości czy bitwa z policjantami? Trudno znaleźć różnice. Podczas "marszu" doszło do starć z policją pod budynkiem, w którym mieści się Empik. Firma postanowiła zareagować na to, co się stało.

Marsz Niepodległości czy regularna bijatyka na ulicach Warszawy?Marsz Niepodległości czy regularna bijatyka na ulicach Warszawy?Źródło: East News
d4hd811
d4hd811

Marsz Niepodległości przerodził się w serie ataków i agresywnych zachowań części uczestników. Wszystkie wydarzenia ze środowego "marszu" możecie prześledzić w relacji WP Wiadomości. Pisaliśmy wcześniej o tym, co stało się z mieszkaniem, które zajęło się od rzuconej przez narodowców racy i o tym, kim jest poszkodowany lokator. Przerażająco wyglądały także starcia pod budynkiem, w którym mieści się jeden ze sklepów sieci Empik.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Zobacz: Zamieszki podczas Marszu Niepodległości w Warszawie. Zobacz, co się działo

Policja oddzieliła barierkami przejście pod banerem Empiku. Narodowcy sforsowali barierki, by chwilę później chwycić za race. Filmiki z ataku krążą już w mediach społecznościowych, z czego większość opatrzona już satyrycznymi komentarzami.

Na wydarzenia zareagował i Empik. Na facebookowej stronie Empik Bilety pojawiło się zdjęcie z incydentu z prześmiewczym komentarzem.

d4hd811

"OŚWIADCZENIE Empik Bilety w sprawie dzisiejszych kolejek pod naszym salonem Empik na Nowym Świecie: Drodzy Panowie! My też tęsknimy za koncertami i chcielibyśmy jak najszybciej znaleźć się pod sceną. Dlatego sugerujemy łatwiejszy i bezstresowy sposób zakupu biletów".

d4hd811
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hd811