Trwa ładowanie...
d36dpof

Szturmowali przejście przy Empiku, więc Empik im odpowiada

Marsz Niepodległości czy bitwa z policjantami? Trudno znaleźć różnice. Podczas "marszu" doszło do starć z policją pod budynkiem, w którym mieści się Empik. Firma postanowiła zareagować na to, co się stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marsz Niepodległości czy regularna bijatyka na ulicach Warszawy?
Marsz Niepodległości czy regularna bijatyka na ulicach Warszawy? (East News)
d36dpof

Marsz Niepodległości przerodził się w serie ataków i agresywnych zachowań części uczestników. Wszystkie wydarzenia ze środowego "marszu" możecie prześledzić w relacji WP Wiadomości. Pisaliśmy wcześniej o tym, co stało się z mieszkaniem, które zajęło się od rzuconej przez narodowców racy i o tym, kim jest poszkodowany lokator. Przerażająco wyglądały także starcia pod budynkiem, w którym mieści się jeden ze sklepów sieci Empik.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Zobacz: Zamieszki podczas Marszu Niepodległości w Warszawie. Zobacz, co się działo

Policja oddzieliła barierkami przejście pod banerem Empiku. Narodowcy sforsowali barierki, by chwilę później chwycić za race. Filmiki z ataku krążą już w mediach społecznościowych, z czego większość opatrzona już satyrycznymi komentarzami.

Na wydarzenia zareagował i Empik. Na facebookowej stronie Empik Bilety pojawiło się zdjęcie z incydentu z prześmiewczym komentarzem.

d36dpof

"OŚWIADCZENIE Empik Bilety w sprawie dzisiejszych kolejek pod naszym salonem Empik na Nowym Świecie: Drodzy Panowie! My też tęsknimy za koncertami i chcielibyśmy jak najszybciej znaleźć się pod sceną. Dlatego sugerujemy łatwiejszy i bezstresowy sposób zakupu biletów".

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof