Trwa ładowanie...
d33s2a5
News

Natalia Siwiec cała w bieli. Mąż woła: "rusałko!"

Natalia Siwiec pokazała się fanom w delikatnej, romantycznej odsłonie. W stylizacji niczym nimfa oczarowała obserwujących ją internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Siwiec pokazała się w romantycznej stylizacji
Natalia Siwiec pokazała się w romantycznej stylizacji (ONS)
d33s2a5

Natalia Siwiec nigdy nie miała oporów przed pokazywaniem ciała w social mediach. Ba, poruszyła opinię publiczną już nie raz, a wszystko przez (zbyt?) odważne zdjęcia na Instagramie. Celebrytka niczego się nie wstydzi i pokazuje ciało nie tylko w odważnych pozach, ale również w bardzo skąpych strojach.

Konto Natalii Siwiec na Instagramie wypełniają jednak nie tylko zdjęcia w skąpych strojach czy migawki z egzotycznych podróży. Modelka nieraz dzieli się co bardziej romantycznymi wpisami.

I właśnie w takiej romantycznej odsłonie pokazała się ostatnio. Pochwaliła się kilkoma zdjęciami z sesji, do której pozowała w zwiewnym, białym komplecie. Długa spódnica i luźny top "grały na wietrze" przy każdym jej ruchu. Skąd to wiadomo? Siwiec zamieściła także krótki filmik, w którym w wiosennej stylizacji biega po trawie. Mąż krzyczy do niej "rusałko", a fanki są pod wrażeniem delikatnej odsłony.

A jak wam się podoba?

d33s2a5

Podziel się opinią

Share
d33s2a5
d33s2a5