Trwa ładowanie...

Natalia Siwiec "podpisała pakt z diabłem". Kołakowska znowu odleciała

Viola Kołakowska nie zwalnia tempa. Dopiero co uderzyła w Piaska, który nagrał dramatyczny filmik ze szpitala, gdzie walczy z komplikacjami po koronawirusie, a teraz wzięła na celownik Natalię Siwiec. Kołakowska przeanalizowała wzór nowego tatuażu koleżanki z show-biznesu i doszła do przerażających wniosków.

Share
Viola Kołakowska skomentowała nowy tatuaż Natalii Siwiec
Viola Kołakowska skomentowała nowy tatuaż Natalii SiwiecŹródło: AKPA
dlapqg4

Andrzej Piaseczny leży w szpitalu chory na COVID. Kilka dni temu postanowił podzielić się nagraniem, na którym wyraźnie widać i słychać, że ma trudności z oddychaniem. Takie zachowanie bardzo nie spodobało się Violi Kołakowskiej. - Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś? - pytała na InstaStories.

Teraz wzięła się za Natalię Siwiec, która pochwaliła się nowym tatuażem zawierającym "trzy symbole masońskie". "Rozumiecie już? Nic dodać, nic ująć" – napisała aktorka pod udostępnionym zdjęciem tatuaży Siwiec.

Kołakowska sugeruje, że motyl (symbol Projektu Monarch, spiskowej teorii o kontrolowaniu ludzkości przez Iluminatów), oko i piramida (symbole masońskie) to świadomy wybór Siwiec, bo "wiele osób z tej branży show-biznesu podpisuje pakt z diabłem".

mat Instagram
Źródło: Instagram

"Opływają w luksusy i wszystko im się udaje, żyją, wydawałoby się, jak pączki w maśle. Mogą wykreować swój wizerunek na kogo chcą, ale za wszystko zawsze jest cena. Pamiętajcie" – ostrzega Kołakowska na InstaStories.

dlapqg4

"Uważajcie na fałszywych proroków. Zwracajcie uwagę na detale, znaki, symbole. Diabeł ubiera się u Prady" – skwitowała aktorka, która wcześniej pisała, że panująca "pandemia to przykrywka do wojny przeciwko ludziom. Największej, jaką widział świat".

Małgorzata Rozenek i jej życie przed karierą w mediach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dlapqg4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlapqg4
dlapqg4