Trwa ładowanie...

Kołakowska mówiła o "obrzydliwej propagandzie". Menadżerka Piaska odpowiada

- Jeśli ktoś zna Panią Violę - proszę jej przekazać po pierwsze życzenia, żeby ją to ominęło - mówi menadżerka Andrzeja Piosecznego po tym, gdy aktorka podzieliła się swoją kolejną, krzywdzącą dla artysty teorią spiskową.

Share
Kołakowska twierdzi, że Andrzej Piaseczny udaje chorobę
Kołakowska twierdzi, że Andrzej Piaseczny udaje chorobęŹródło: Instagram
dlo7riv

Andrzej Piaseczny leży w szpitalu chory na COVID. Artysta postanowił się podzielić nagraniem, na którym wyraźnie widać i słychać, że ma trudności z oddychaniem. Krótkie wideo Piaska wyświetlono na Instagramie ponad 380 tys. razy. Mówi w nim: - Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co się może z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem znaleźć się tutaj.

Na koniec artysta zaapelował: - Bądźcie zdrowi i trzymajcie się zasad bezpieczeństwa i higieny. Dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Dziękuję, zdrowia!

Zobacz: Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

Wideo Piaska odbiło się głośnym echem w sieci. I gdy większość życzy artyście powrotu do zdrowia, aktorka Viola Kołakowska postanowiła nagrać swoją odpowiedź na wideo i twierdzi, że zachowanie Piasecznego to "obrzydliwa propaganda", a artysta udaje, że jest chory.

dlo7riv

- Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś? - mówiła na InstaStories.

- Dla mnie ktoś, kto jest bardzo chory, nie nagrywa takich rzeczy. Zresztą, sorry, moim zdaniem, jego stan jest całkiem dobry. Dla mnie zagrywa się totalnie i źle to robi jeszcze. Jest to tak czytelne, że nie wiem, jakim trzeba być naiwniakiem, by myśleć, że jest inaczej. Dla mnie jest to ściema. Może i jest chory. Dużo ludzi choruje teraz na grypę. A to jest dla mnie spektakl - dodała Viola.

Na słowa aktorki zareagowała wieloletnia menadżerka Piaska, Julita Janicka.

dlo7riv

- Nie znam Pani Violi Kołakowskiej, ale widzę, że zna Andrzeja i wie, kiedy gra, a kiedy choruje - napisała dziennikarzom "Faktu".

- Cóż mogę powiedzieć, jeśli ktoś zna Panią Violę - proszę jej przekazać po pierwsze życzenia, żeby ją to ominęło, po drugie jednak więcej wiary w to, że ludzie są lepsi niż źli, a po trzecie, że nie wszystko jest na sprzedaż i czasem robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili, a zmieniamy swoje zasady, gdy jest potrzeba zwrócenia uwagi na coś ważnego, nie na siebie. Pani Violu, tak zachowują się ludzie spełnieni, z otwartymi głowami, pełni empatii, czego i Pani Violi życzę - podkreśliła.

dlo7riv

Podziel się opinią

Share
dlo7riv
dlo7riv