ycipk-39abep

Natalia Szroeder kontra Doda. Konflikt między dwoma wokalistkami. Powodem jest facet

Kolejna wojenka w show-biznesie może wybuchnąć szybciej niż nam się wydaje. Napięcie na linii Natalia Szroeder – Doda wzrasta. Ciekawi jesteśmy co z tego wyniknie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słowa Natalii mogą być przyczyną konfliktu.
Słowa Natalii mogą być przyczyną konfliktu. (SPL/East News)
ycipk-39abep

"Fakt" donosi, że Doda próbuje znowu wywindować swoją karierę na szczyt i tym razem chce sięgnąć po pomoc kolegi z branży. Oprócz tego, że Quebonafide, podobnie jak ona jest znany naprawdę szerokiemu gronu, to łączy ich też miejsce pochodzenia. Oboje wychowali się w Ciechanowie.

Piosenkarka próbuje wykorzystać te okoliczności i chciałaby namówić rapera na współpracę. – Doda wie, że jeśli nagrałaby piosenkę z Quebo, to byłby wielki hit. Złożyła mu już propozycję – powiedziała tabloidowi osoba z otoczenia gwiazdy.

ycipk-39abep

Nie jest jednak wiadomo, czy te plany dojdą do skutku. Poważną przeszkodą w ich realizacji może okazać się Natalia Szroeder. Dziewczyna rapera nie jest zachwycona możliwością tej współpracy. – Natalia tłumaczy Quebo, że Doda to za niska liga dla niego. A znajomym opowiada, że jest o niego strasznie zazdrosna – dodało źródło "Faktu".

Nawet jeśli Quebonafide zdecyduje się przystać na propozycję Dody, piosenkarka będzie musiała poczekać. Raper ogłosił bowiem przerwę w karierze.

Myślicie, że Natalia jest zazdrosna o ukochanego czy może rzeczywiście nie lubi Dody?

ycipk-39abep

ZOBACZ TEŻ: Dzięki niemu możemy dziś wysyłać maile w Polsce. Pomóżmy Tadeuszowi uratować syna

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-39abep

ycipk-39abep
ycipk-39abep