ycipk-1eau2i

Natalia Szroeder zamieszkała z Quebonafide

Związek rapera i piosenkarki to gorący temat nie tylko wśród fanów obojga. "Fakt" dowiedział się, że relacja jest na tyle poważna, że para postanowiła razem zamieszkać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Szroeder i Quebonafide podjęli ważną decyzję
Natalia Szroeder i Quebonafide podjęli ważną decyzję (East News)
ycipk-1eau2i

Pierwsze informacje o tym, że Natalia i Quebo spotykają się, pojawiły się w marcu 2018 roku. Wcześniej Szroeder nie wzbudzała większych emocji. Przez show-biznes udawało jej się przemknąć bez skandali, większych wpadek, a jej życie prywatne nie było tematem plotek. Dopiero fakt, że jest dziewczyną "niegrzecznego" muzyka, spowodował, że zaczęto o niej pisać.

Para długo nie potwierdzała informacji o związku, dopiero niedawno przestali na swoich kanałach społecznościowych ukrywać, że są blisko. Wygląda na to, że relacja weszła na nowy, wyższy poziom.

ycipk-1eau2i

- Dotychczas Natalia dzieliła mieszkanie z bratem, co powodowało wiele niezręcznych sytuacji. Wolała więc spędzać czas w luksusowym mieszkaniu swojego chłopaka, gdzie czuła się dużo swobodniej. W końcu Quebo zaproponował jej, by się do niego wprowadziła - powiedział informator "Faktu".

Raper dba o ukochaną i chce, by czuła się komfortowo w jego lokum.

- Z okazji przeprowadzki Natalii kupił nowe doniczki i zasadził piękne kwiaty na balkonie, bo on uwielbia rośliny. Gdy tylko ma też okazję, gotuje dla niej posiłki - dodaje osoba z ich otoczenia.

ycipk-1eau2i

Trzymacie za nich kciuki?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1eau2i

ycipk-1eau2i
ycipk-1eau2i