Trwa ładowanie...

Natalia Szroeder straciła babcię. Informacją podzieliła się w sieci

Natalia Szroeder podziękowała fanom za życzenia. Niestety, przekazała im też informację o śmierci swojej babci.

Share
Natalia Szroeder straciła babcię. Informacją podzieliła się w sieci
Źródło: ons.pl
d27zi23

Natalia Szroeder podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Artystka opublikowała na Instagramie post, w którym poinformowała, że dzień po urodzinach wokalistki, zmarła jej babcia.

"Moi Drodzy. Wybaczcie mi, że dopiero teraz. Dostałam od Was masę pięknych życzeń urodzinowych, wzruszających, ciepłych i dobrych. Dzień po moich urodzinach odeszła moja ukochana Babcia Felicyjka, świat więc troszkę się dla mnie zatrzymał i przychodzę z urodzinowym podziękowaniem lekko spóźniona" - zaczęła wpis.

ZOBACZ: Natalia Szroeder o koronawirusie: "Mogę stracić 80% dochodu rocznego"

W dalszej części posta Szroeder podziękowała fanom za życzenia urodzinowe. Podkreśliła też, że celebrowała ten dzień w gronie najbliższych.

d27zi23

"Bardzo wam dziękuję. Nim jednak się smutki wydarzyły, przeżyłam wspaniałe urodziny w skromnym, ale pięknym gronie, z balonami i tortem. Dziękuje wam za cały poprzedni rok. Obiecuje, że będę robić co w mojej mocy, by was nie zawieść i dawać wam siebie muzycznie najlepiej jak umiem. Uściski".

Przeczytaj: <a href="https://gwiazdy.wp.pl/natalia-szroeder-mysli-o-zalozeniu-rodziny-chce-zostac-matka-6465818747132033a">Natalia Szroeder myśli o założeniu rodziny. Chce zostać matką!</a>

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia.

"Trzymaj się. Pamiętaj, że jesteśmy przy tobie",
"Jesteśmy z tobą Nacia. Trzymaj się, buziaczki i mocno przytulam",
"Trzymaj się Natalia!! Kochamy Cię bardzo",
"Teraz masz na pewno swojego Anioła Stróża".

d27zi23

Podziel się opinią

Share
d27zi23
d27zi23