Trwa ładowanie...

Natalia Szroeder myśli o założeniu rodziny. Chce zostać matką!

Natalia Szroeder ma coraz poważniejsze plany dotyczące niedalekiej przyszłości. Gwiazda chciałaby zostać matką.

Share
Natalia Szroeder myśli o założeniu rodziny. Chce zostać matką!
Źródło: ONS.pl, Fot: Pawel Kibitlewski
d1xvwpt

Natalia Szroeder ma zaledwie 24 lata, zdążyła jednak dołączyć do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego showbiznesu. Pomimo młodego wieku wokalistka ma w planach założenie rodziny. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że chciałaby zostać matką.

Szroder związana jest ze znanym polskim raperem Quebonafide. Para nie epatuje swoim życiem prywatnym, rzadko pojawia się publicznie na ściankach. Od 2 lat tworzą jednak szczęśliwy związek i bardzo możliwe, że już niedługo zaczną myśleć o wspólnym potomku.

d1xvwpt

Natalia Szroeder w rozmowie z Plejadą opowiedziała m.in. o swoim kinowym debiucie. Piosenkarka wystąpiła w filmie Macieja Kawulskiego "Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa". Odgrywana przez nią bohaterka zachodzi w ciążę, a także wychodzi za mąż. Gwiazda w trakcie wywiadu ujawnia, jak to jest nosić ciążowy brzuszek.

- Z silikonowym brzuszkiem czułam się dziwnie. Ale bardzo chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci w przyszłości, więc to było dla mnie ekscytujące, że mogę zobaczyć, jak będę wyglądała kiedyś w ciąży - zdradza Szroeder.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Szroeder śpiewa dla Pudelka ulubioną kolędę. "W radiu tego nie usłyszysz"

d1xvwpt

Podziel się opinią

Share
d1xvwpt
d1xvwpt