Trwa ładowanie...
d495m40

Nicholas Cage oficjalnie rozwiedziony. Zapadła decyzja sądu

Nicolas Cage rozwiódł się z Eriką Koike. Małżeństwo trwało cztery dni, gdy aktor wniósł o jego unieważnienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicolas Cage
Nicolas Cage (ONS.pl)
d495m40

Nicolas Cage i makijażystka Erika Koike zawarli formalny związek 23 marca w Las Vegas. Według naocznych świadków, cytowanych przez "Daily Mail", 55-letni aktor był pijany i sprawiał wrażenie, jakby wcale nie chciał znowu się żenić. Aktor tłumaczył później we wniosku o unieważnienie, że był zbyt nietrzeźwy, by zgadzać się na zawarcie kolejnego małżeństwa.

Jak informuje portal TMZ, aktor unieważnienia nie otrzymał. W zamian za to gwiazdor wniósł o rozwód.

Koike uważa, że wiele straciła na szybkim rozstaniu z Cagem. W związku z burzą wokół ich rozstania po zaledwie 4 dniach małżeństwa nie dostała pracy jako makijażystka. Afera zniszczyła jej także reputację. W sądzie miała zamiar ubiegać się nie tylko o alimenty, ale też o to, by Nicolas Cage pokrył wszystkie finansowe zobowiązania.

d495m40

Jak się jednak okazuje, para po trzech miesiącach jest już oficjalnie rozwiedziona. Małżeństwo zostało rozwiązane decyzją sądu 31 maja. FOX podaje, że nie jest jasne czy Koike udało się wyegzekwować żądane alimenty. Reprezentanci Nicholasa Cage’a nie udzielili stacji komentarza w tej sprawie.

Cage i Koike spotykali się od kwietnia zeszłego roku. Makijażystka była czwartą żoną gwiazdora, który już wcześniej zasłynął burzliwymi i szybko kończącymi się związkami. Z Lisą Marie Presley, córką Elvisa, rozstał się po trzech miesiącach małżeństwa.

d495m40

Podziel się opinią

Share

d495m40

d495m40