Trwa ładowanie...
d1sevgn

Nicolas Cage był mężem 4 dni. Kobieta żąda alimentów

Aktor po raz czwarty złożył przysięgę małżeńską. Długo w związku nie wytrwał. Po 4 dniach Nicolas Cage postanowił unieważnić małżeństwo. Okazuje się, że teraz kobieta będzie ubiegać się o alimenty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicolas Cage będzie płacił alimenty po rozwodzie?
Nicolas Cage będzie płacił alimenty po rozwodzie? (Getty Images)
d1sevgn

Szybkie rozstanie może okazać się kosztowne dla Nicolasa Cage’a. Jak donosi portal TMZ, jego żona – Erika Koike, będzie domagała się alimentów podczas nadchodzącej rozprawy sądowej o unieważnienie małżeństwa.

Zobacz: Sekstaśma Haidara miała być pamiątką? "Doda zapewnia, że nie aplikowała gadżetu" (KLIKA PUDELKA)

35-letnia Koike jest też przeciwko anulacji małżeństwa. Podobno wyznała, że Cage sam zgodził się na to, by zaczęli jeszcze raz od początku. Aktor nie komentuje jednak dziennikarzom tych informacji. Z medialnych doniesień wynika, że małżonkowie rozmawiali o popracowaniu nad swoim związkiem 12 dni po tym, jak do sądu wpłynęły dokumenty rozwodowe złożone przez aktora. Wydaje się jednak, że między partnerami nie będzie zgody i skończy się na brudnej rozgrywce pod okiem kamer.

d1sevgn

Koike uważa, że wiele straciła na szybkim rozstaniu z Cagem. W związku z burzą wokół ich rozstania po zaledwie 4 dniach małżeństwa nie dostała pracy jako makijażystka. Afera zniszczyła jej także reputację.

W sądzie będzie ubiegać się nie tylko o alimenty, ale też o to, by Nicolas Cage pokrył wszystkie finansowe zobowiązania. Do czego Koike teoretycznie ma prawo.

Przypomnijmy, Nicolas Cage i makijażystka Erika Koike zawarli formalny związek 23 marca w Las Vegas. Według naocznych świadków, cytowanych przez "Daily Mail", 55-letni aktor był pijany i sprawiał wrażenie, jakby wcale nie chciał znowu się żenić.

Cage i Koike spotykali się od kwietnia zeszłego roku. Makijażystka jest czwartą żoną gwiazdora, który już wcześniej zasłynął burzliwymi i szybko kończącymi się związkami. Z Lisą Marie Presley, córką Elvisa, rozstał się po trzech miesiącach małżeństwa.

d1sevgn

Aktor przyznał, że w dniu zawarcia małżeństwa nie był trzeźwy i nie wiedział, co robi. Po 4 dniach starał się o unieważnienie, do czego jednak nie doszło. Czeka go więc sprawa rozwodowa.

PRZECZYTAJ: Była dziewczyna Nicolasa Cage'a oskarża go o pobicie. Rzecznik aktora zabrał głos

d1sevgn

Podziel się opinią

Share

d1sevgn

d1sevgn