Trwa ładowanie...
d1ppaou

Nie chciała tego potwierdzić. Honorata Skarbek jest w związku ze Smolastym

Honorata Skarbek i Smolasty – ich relacja przez długi czas była na językach. Wybuchowy związek po pewnym czasie dobiegł końca, a przynajmniej tak się wydawało. Aż do dzisiaj.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Honorata Skarbek i Smolasty są razem!
Honorata Skarbek i Smolasty są razem! (Instagram.com, Fot: Instagram)
d1ppaou

Honorata Skarbek, znana z ładnego głosu i uderzającego podobieństwa do Kylie Jenner, w ostatnim czasie nie pokazywała się z żadnym mężczyzną. Oczywiście nie unikała towarzystwa przyjaciół, ale nie pozostawiała miejsca na rozważania, czy pozostaje z kimś w romantycznej relacji. Jej ostatni związek był dosyć głośny, a fani wokalistki początkowo cieszyli się jej szczęściem.

Po czasie na jaw zaczęły wychodzić informacje o kryzysach, a także plotki o rzekomych zdradach, których dopuszczać się miał Smolasty. W końcu wszelkie spekulacje zostały ucięte, a związek zakończony. Czy aby na pewno?

d1ppaou

Pandemia koronawirusa i przymusowa kwarantanna obudziły w Honoracie Skarbek dziennikarskie zacięcie. By umilić fanom pobyt w domu, wokalistka zorganizowała serię live’ów, do których zaprasza różnych gości. Rozmawiała już między innymi z Maffashion, Sylwią Madeńską, Magdaleną Pieczonką. Przyszedł więc czas na kogoś płci męskiej. Okazało się, że ogłoszonym gościem był Smolasty.

Muzycy rozmawiali ze sobą na różne tematy i choć niektórych Honorata starała się unikać, jej rozmówca delikatnie nakierowywał obserwatorów. Ci zresztą od początku przeczuwali, że coś jest na rzeczy. Niektórzy bawili się nawet w detektywów i przez cały czas trwania transmisji pytali, czy rozmówcy nie siedzą w pokojach obok siebie.

Przeczucia widzów okazały się słuszne. W pewnym momencie Smolasty wstał z kanapy pod pretekstem napicia się wody. Chyba nikt nie spodziewał się, że dosłownie kilka sekund później będzie stał już obok Honoraty i całował ją w usta.

d1ppaou

Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Sama Honey również wydawała się zaskoczona tym spontanicznym gestem. Fani pary w komentarzach reagowali mocno entuzjastycznie.

Spodziewaliście się, że Honorata Skarbek i Smolasty wciąż są razem?

d1ppaou

Podziel się opinią

Share

d1ppaou

d1ppaou