Trwa ładowanie...

Nie żyje Żora Korolyov. Pavlović o "bardzo tajemniczej" śmierci tancerza

Żora Korolyov miał 34 lata. Tancerza opłakują bliscy, przyjaciele, byli uczestnicy "Tańca z gwiazdami", widzowie show. Parę słów przekazała także Iwona Pavlović.

Ivona Pavlović o śmierci Żory Korolyova Ivona Pavlović o śmierci Żory Korolyova Źródło: AKPA, fot: AKPA
dyb7lz7

O śmierci tancerza poinformowała w nocy 21 grudnia jego partnerka, Ewelina Bator. "Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy..." - napisała (pisownia oryginalna).

Mówi się, że przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. Jego partnerka zaapelowała, by nie tworzyć teorii spiskowych i poczekać na oficjalne ustalenia ekspertów. Niemniej jednak śmierć Korolyova budzi wiele emocji.

Zobacz: Trudno się z tym pogodzić. Odeszli w 2021 roku

Odejście tancerza skomentowała Iwona Pavlović, jurorka konkursów tanecznych i show "Taniec z Gwiazdami", gdzie Żora występował w kilku edycjach.

dyb7lz7

- Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba. Nikt się tego nie spodziewał. Ta śmierć wydaje się bardzo tajemnicza. To straszne, by człowiek w tak młodym wieku zmarł. Pytam - dlaczego? Żora był bardzo wysportowany. Jawił się jako mężczyzna zdrowy, który prowadzi bardzo higieniczny tryb życia. Tacy ludzie nie powinni odchodzić - powiedziała w "Fakcie".

Dzień wcześniej partnerka tancerza przekazała w mediach społecznościowych: "Chcę, żebyście wiedzieli, że Żora dla każdego z was miał wiele miejsca w swoim sercu. Módlcie się za niego, wspominajcie, uśmiechając się do niego... On będzie zawsze z nami".

dyb7lz7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyb7lz7