Trwa ładowanie...

Nie żyje Żora Korolyov. Co było przyczyną śmierci?

Nagle poinformowano o śmierci Żory Korolyova, tancerza znanego z "Tańca z gwiazdami". Miał zaledwie 34 lata. Tabloid pisze o przyczynie śmierci.

Żora Korolyov miał 34 lataŻora Korolyov miał 34 lataŹródło: ONS, fot: Pawel Kibitlewski/ONS
dfk8br9
dfk8br9

O śmierci tancerza poinformowała w nocy 21 grudnia jego partnerka, Ewelina Bator. "Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy..." - napisała (pisownia oryginalna).

Kobieta do wpisu dołączyła zdjęcie Żory, pod którym pojawiło się wiele komentarzy gwiazd. "Ogromne wyrazy współczucia" - napisała Małgorzata Rozenek. Co stało się z tancerzem?

Zobacz: Trudno się z tym pogodzić. Odeszli w 2021 roku

Jak ustalił nieoficjalnie "Super Express", przyczyną śmierci tancerza miało być zapalenie mięśnia sercowego.

dfk8br9

- Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - podaje "SE" za informatorką.

Żora Korolyov był ukraińskim tancerzem, choreografem, przedsiębiorcą, a także aktorem. Krótko po przeprowadzce do naszego kraju zdobył tytuł młodzieżowego Mistrza Polski, a także reprezentował Polskę na mistrzostwach świata w tańcu towarzyskim. W latach 2007-2008 był trenerem w "Tańcu z gwiazdami" w TVN. Jego podopiecznymi były Katarzyna Cerekwicka, Isis Gee i Agnieszka Cegielska. Po latach wrócił do show, które przeniesiono do Polsatu. Tam tańczył razem z Karoliną Gorczycą i Dominiką Gwit oraz Martyną Kupczyk, architekt "Nasz nowy dom".

dfk8br9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfk8br9