Trwa ładowanie...
d48gj9t

Niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej. Są z filmu, który nigdy nie powstał

Katarzyna Paskuda opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcia z Anną Przybylską. Fotografie nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Pochodzą z nieukończonego dotąd filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Przybylska
Anna Przybylska (ONS)
d48gj9t

Niedawno obchodziliśmy szóstą rocznicę śmierci popularnej aktorki. Z tą przedwczesną startą wciąż wielu nie może się pogodzić. Jedną z osób, która w ostatnich dniach wspominała zmarłą koleżankę jest Katarzyna Paskuda. Dawniej modelka i aktorka, a dziś przede wszystkim fotografka opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z filmu "Pojedynek mistrzów", który reżyserował Gerwazy Reguła. Produkcja o karate, w której Paskuda i Przybylska wcielały się w policjantki, nigdy nie trafiła do kin. Na jej ukończenie zabrakło funduszy.

Katarzyna Paskuda pokazała niepublikowane zdjęcia z planu, na którym zawiązała się szczególna zażyłość między aktorkami. Choć poznały się już wcześniej, grały razem m.in. w serialu "Złotopolscy" czy komedii "Kariera Nikosia Dyzmy", to przy produkcji Gerwazego Reguły spędzały ze sobą najwięcej czasu. Nie tylko w czasie zdjęć, ale i w drodze na plan.

Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem

- Ania przyjeżdżała z Trójmiasta na dworzec centralny w Warszawie. Tam czekałam na nią w samochodzie, przesiadała się do mnie i jechałyśmy na oddalony od stolicy o 200 km plan. Zawsze miałyśmy mnóstwo tematów do rozmów. Stałyśmy się wręcz nierozłączne. Gdy zdjęcia trwały kilka dni z rzędu, spałyśmy w jednym pokoju hotelowym. Potrafiłyśmy przegadać niejedną noc – wspominała w rozmowie z "Super Expressem" Katarzyna Paskuda.

Jak zdradziła przy okazji wpisu na Instagramie Paskuda, nie tylko Anny Przybylskiej nie ma już na tym świecie. Odszedł także autor upublicznionych przez nią zdjęć.

d48gj9t

"Zrobiliśmy do tego filmu 70% zdjęć i został przerwany, mieliśmy kończyć, ale nie doszło do skutku. Grałyśmy w tym filmie przyjaciółki, policjantki. Autor zdjęć też już jest po tamtej stronie fot: Bogdan Marciniak" - napisała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t