Trwa ładowanie...
d38jqzc

"Niewinni czarodzieje 2.0" we Wrocławiu. Ceny nie powinny nikogo dziwić

Kuba Wojewódzki inwestuje w kolejną restaurację. Po sukcesie jego gastronomicznego biznesu w Warszawie przyszedł czas na Wrocław. Lokal już budzi spore zainteresowanie. Trudno się dziwić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojewódzki otwiera knajpę "Niewinni czarodzieje 2.0" we Wrocławiu
Wojewódzki otwiera knajpę "Niewinni czarodzieje 2.0" we Wrocławiu (Instagram)
d38jqzc

Kuba Wojewódzki cieszy się niesłabnącą popularnością, więc i biznes dobrze idzie. A jeśli dołożyć do tego zdolną ekipę kucharzy i zarządzających lokalem, to wychodzi interes życia. "Niewinni czarodzieje 2.0" będą już nie tylko w Warszawie, ale i we Wrocławiu. Trzeba sporo wydać, żeby zjeść u gwiazdora TVN.

Zobacz: Kuba Wojewódzki i Borys Szyc z ochroną po filmie Latkowskiego? Insp. Mariusz Ciarka komentuje

"Niewinni czarodzieje 2.0" otwierają się we Wrocławiu w ostatni piątek maja. Wojewódzki zapowiadał to w mediach społecznościowych od kilku tygodni, a w komentarzach fani pytali, czy zdecyduje się też na otwarcie restauracji w Trójmieście. Widać, że jest ogromne zainteresowanie.

d38jqzc

Jak będzie wyglądało menu i ceny poszczególnych potraw? Tego jeszcze nie podano, ale "Super Express" przypomina ceny, które widnieją w menu warszawskiego lokalu.

Szczególnie ciężkostrawne dla portfela są dania główne. Za stek z polędwicy wołowej u Wojewódzkiego płaci się 99 złotych. To nigdzie nie jest tanie danie, więc też trudno się w tym przypadku dziwić taką ceną. Inna pozycja w menu: ośmiornica ze szpinakiem i puree ziemniaczanym to koszt 75 zł.

W menu, które znajdziecie też na stronie internetowej restauracji, są 3 rodzaje burgerów, z czego każdy kosztuje 45 zł.

W ubiegłym roku pisaliśmy wam więcej na temat wizyty w knajpie Wojewódzkiego. Wtedy wydawało się, że 49 zł za pieczone żeberka w sosie sojowym to dla wielu będzie cenowy kosmos.

Ale "Niewinni czarodzieje 2.0" nie narzekają na klientów. Jak będzie w przypadku Wrocławia?

d38jqzc

Podziel się opinią

Share
d38jqzc
d38jqzc