Trwa ładowanie...
d2ds3ul

Nikt mu nie wierzył. Szokująca historia sprzed 26 lat okazała się prawdą!

Nieprawdopodobną historię lokaja księżnej Diany potwierdziła jej najlepsza przyjaciółka. Chodzi o ludzkie ciało zakopane w ogrodzie Pałacu Kensington.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paul Burrell był ostatnim lokajem księżnej Walii
Paul Burrell był ostatnim lokajem księżnej Walii (Getty Images)
d2ds3ul

Choć od tragicznego wypadku Diany Spencer właśnie minęły 23 lata, "królowa ludzkich serc" wciąż fascynuje, a o jej życiu i okolicznościach śmierci wciąż krążą niestworzone historie.

Nie tak dawno brytyjskie tabloidy rozpisywały się, że Diana w chwili wypadku była w ciąży albo o tym, że oprócz Williama i Harry'ego miała córkę.

Tuż po śmierci Diany, która zginęła w Paryżu razem ze swoim ukochanym Dodim Al-Fayedem, jej ostatni lokaj Paul Burrell bardzo chętnie zdradzał tabloidom najróżniejsza smaczki z życia swojej szefowej.

d2ds3ul

Rewelacje Burrella, który pracował dla Diany w latach 1987-97, budziły głównie niesmak i oburzenie bardziej konserwatywnych poddanych. Wielu uznało lokaja za sprzedajną hienę żerującą na popularności księżnej.

Nieznany list Diany. Po wizycie w klasztorze Matki Teresy

W 2006 r. ukazała się jego książka "The Way We Were: Remembering Diana", w której ujawnił nieprawdopodobną historię. Burrell twierdził, że w 1994 r. pomagał Dianie w zakopaniu w ogrodzie Pałacu Kensington ciała poronionego dziecka jej najlepszej przyjaciółki Rosy Monckton.

d2ds3ul

Rewelacje byłego lokaja uznano za pożałowania godne żerowanie na popularności ulubienicy Brytyjczyków, potępiono i szybko zapomniano. Aż do teraz.

Rosa Monckton, eks-prezeska firmy Asprey, była niedawno gościem programu "Sunday Night", nadawanego w australijskiej stacji Channel 7. Przyjaciółka księżnej Walii potwierdziła, iż istotnie była w ciąży ze swoim mężem, dziennikarzem Dominikiem Lawsonem, a w 1994 r. poroniła.

Diana zaproponowała jej, aby pochować dziecko w pałacowym ogrodzie. Monckton wspomina, że kiedy Burrell spytał, jak przejdą przez posterunki ochrony, Diana odparła: "Powiem ich szefowi, że idziemy pochować zdechłe zwierzę. Tylko ty, ja i Rosa będziemy wiedzieli, że to dziecko".

Trójka "spiskowców" urządziła krótką, acz emocjonalną, ceremonię. Diana dała Monckton klucze do ogrodu. Podobno przyjaciółka Diany ma je do dziś.

- Zrobiła niezwykłą rzecz - mówiła Rosa Monckton, która razem z mężem doczekała się później trójki dzieci. Jednym z nich jest córka Domenica. Jej matką chrzestną została księżna Diana.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ds3ul

Podziel się opinią

Share
d2ds3ul
d2ds3ul