Trwa ładowanie...

W końcu się zdradziła. Dziecko urodziło się 3 miesiące temu

Po wielkim skandalu z Johnnym Deppem, oskarżeniami o przemoc domową, Amber Heard zaczyna nowy, zupełnie niespodziewany dla wszystkich etap życia.

Amber Heard została mamąAmber Heard została mamąŹródło: Getty Images
d2kvxkq
d2kvxkq

Nazwisko Amber Heard pojawiało się w ostatnich miesiącach niemal codziennie w międzynarodowych mediach. Wszystko to przez proces, w którym brała udział ona i Johnny Depp. Aktor oskarżył brytyjską gazetę o zniesławienie, bo nazwano go w jednym z tekstów "żonobijcą". Obfitujący w przerażające, skandaliczne relacje proces trwał kilkanaście dni. Sprawa zakończyła się oddaleniem zarzutów wobec gazety. Depp przegrał, Amber triumfowała, bo de facto sąd uznał, że Depp stosował wobec żony przemoc.

Sprawa dawnych małżonków się nie kończy. O Amber Heard dalej krążą niekorzystne dla jej wizerunku historie. Aktorka żyje jednak własnym życiem. Teraz, jak się nagle okazuje, została mamą.

Zobacz: Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Heard opublikowała wieczorem 1 lipca zdjęcie, do którego pozuje z bobasem. - Jestem podekscytowana, mogąc podzielić się z wami tą informacją. Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam to zrobić na swoich warunkach. Teraz rozumiem, jak radykalne jest dla nas właśnie takie podejście o jednej z najbardziej fundamentalnych części naszego przeznaczenia. Mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś czas, gdy normalne będzie to, że masz dziecko, a nie pierścionek na palcu - wyznaje.

d2kvxkq

Aktorka długo trzymała w sekrecie fakt, że stara się o dziecko, ale równie długo wstrzymywała się z przekazaniem informacji, że bobas jest już na świecie.

- Część mnie chciała zatrzymać tę prywatną sferę dla siebie, bo to nie jest czyjś interes. Ale naturą mojego zawodu jest to, że chcę mieć kontrolę nad tymi informacjami. Moja córka urodziła się 8 kwietnia 2021 r. Ma na imię Oonagh Paige Heard. Jest początkiem reszty mojego życia - dodała Amber.

Zagraniczne media donoszą, że Amber Heard mogła zostać mamą dzięki pomocy surogatki, czego aktorka nie ma zamiaru ukrywać. Ona sama podobno nie mogłaby zajść w ciążę.

d2kvxkq

- Jest tak wiele kobiet, które myślą, że nie mogą mówić o swojej bezpłodności, bo martwią się, że będzie to wielki wstyd. Amber chce dawać im wsparcie i pokazywać, że jest wiele opcji, by zostać mamą, mieć dziecko, nawet jeśli ma się problemy z płodnością - zdradza "przyjaciółka" aktorki w rozmowie z "Page Six".

35-letnia gwiazda od roku jest w związku z Biancą Butti, ale decyzję o tym, by zostać rodzicem, podjęła w pojedynkę. Heard jest jedynym prawnym opiekunem dziecka.

d2kvxkq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kvxkq