Trwa ładowanie...

O krok od śmierci. Zapomniana aktorka zdobyła się na wyznanie

Renata Garyjelska udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że była o krok od śmierci. Gwiazda zdecydowała się wybrać na trekking w Himalajach w Nepalu. Co się tam wydarzyło?

O krok od śmierci. Zapomniana aktorka zdobyła się na wyznanieŹródło: ONS
d49hpy8

Renata Gabryjelska jest gwiazdą znaną ze "Złotopolskich". Aktorka wcieliła się w serialu w Ewę Kowalską i grała ją od 2003 r. Zdecydowała się jednak zostawić karierę w tyle. Renata zrezygnowała z blasku fleszy i czerwonych dywanów. Aktorka w rozmowie z "Vivą" przyznała, że "w tym świecie nie było miłości, za którą tęskniła". "Czułam się zmęczona, nie na swoim miejscu. Miałam wrażenie, że tracę kontrolę nad własnym życiem, chciałam być bardziej sprawcza" - zdradziła Garyjelska.

Gwiazda przy okazji opowiedziała o wycieczce, która była jej marzeniem, kiedy miała 16 lat. Aktorka wybrała na trekking w Himalajach w Nepalu w 2016 roku. Ta podróż zmieniła jej życie. Była jednak niebezpieczna. Co takiego wydarzyło się w trakcie?

Niebezpieczna wycieczka Renaty Garyjelskiej

Renata Gabryjelska przyznaje, że "wylądowała na prawie sześciu tysiącach metrów pod Everest Base Campem, z której alpiniści wspinają się na sam szczyt". Tym sposobem była gwiazda "Złotopolskich" udowodniła sobie, że może osiągnąć wszystko - nawet to, co wydaje się niemożliwe. Aktorka zmaga się jednak z wadą serca. "Mam dość poważną wadę serca, moi bliscy pytali zdumieni: 'Gdzie ty leziesz?!'. A ja wiedziałam, że jak teraz się poddam, to już nigdy tego nie zrobię" - przyznała.

d49hpy8

Gwiazda przyznała w wywiadzie, że w pewnym momencie była o krok od śmierci. Okazuje się, że Renata Gabryjelska miała aż dwa ataki. "Pierwszy przy bardzo ostrym podejściu do Tengboche na wysokości czterech tysięcy metrów. Złapałam silną arytmię, musiałam zejść ze szlaku, położyłam się na trawie, widziałam ścianę Himalajów, mój wspaniały przewodnik buddysta, trzymał mnie za rękę [...]. Pomyślałam sobie, że nawet jeśli teraz zejdę z tego świata, to w przepięknym miejscu. I przestałam się bać" - wyznała Gabryjelska.

Aktorka zdradziła również, jak spędzała czas w trakcie pandemii. "Podobno dobrze gotuję, więc realizowałam się w kuchni, pracowałam nad kolejnym dokumentem" - wyznała. Od kilku lat była gwiazda "Złotopolskich" zajmuje się reżyserią filmów.

d49hpy8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49hpy8