Trwa ładowanie...

OFF Festival Katowice odwołany przez koronawirusa. "Zostajemy w domu"

Organizatorzy OFF Festival postanowili odwołać tegoroczną edycję ze względu na pandemię koronawirusa. "To bardzo trudna decyzja. Nie spędzimy razem kolejnego magicznego weekendu w Katowicach, przy najlepszej muzyce świata" - oznajmili.

OFF Festival Katowice odwołany przez koronawirusa. "Zostajemy w domu"Źródło: ONS.pl
d3nes30
d3nes30

OFF Festival Katowice to impreza promująca muzykę alternatywną. Uznawana jest za jedną z najważniejszych w kalendarzu festiwalowym w Polsce. Niestety, w tym roku się nie odbędzie z powodu pandemii koronawirusa. "Przynosimy Wam wiadomość, której pewnie wszyscy się spodziewali, choć nikt nie chciał jej usłyszeć – OFF Festival Katowice nie odbędzie się w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i związany z nią zakaz organizowania imprez masowych" - czytamy w oświadczeniu.

Jednocześnie organizatorzy zapowiedzieli, że już przygotowują edycję na 2021 r., która odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia

"To bardzo trudna decyzja. Nie spędzimy razem kolejnego magicznego weekendu w Katowicach, przy najlepszej muzyce świata. Pandemia zniweczyła ciężką pracę setek ludzi, którzy przygotowywali dla Was tegoroczną edycję OFF Festivalu Katowice. Artyści, technicy, realizatorzy dźwięku, oświetleniowcy, ochroniarze, kierowcy, nasi pracownicy... – cała branża koncertowa balansuje już dziś na granicy katastrofy. My też stanęliśmy przed największym wyzwaniem w historii festiwalu. Przetrwamy, jeśli nam w tym pomożecie" - oznajmił organizator wydarzenia.

- Moją największą satysfakcją w tej pracy jest sprawianie Wam satysfakcji, czego nie mogę dzisiaj realizować. Musimy sobie z tym jednak jakoś radzić, a przeszkody są po to, żeby je pokonywać. Trzymajcie się i do zobaczenia za rok! – mówi Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu.

Bilety zakupione na tegoroczną edycję będą obowiązywać w przyszłym roku.

d3nes30
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nes30