Trwa ładowanie...

Kim jest Piotr Szeląg? Ojciec dziecka Lary Gessler

Lara Gessler poinformowała fanów, że jest w ciąży. Wszyscy zastanawiają się teraz, kim jest Piotr Szeląg, ojciec dziecka. Wyjaśniamy!

Kim jest Piotr Szeląg? Ojciec dziecka Lary GesslerŹródło: ONS
d3yv0ut
d3yv0ut

Lara Gessler nieoczekiwanie podzieliła się w sieci radosną nowiną. Wieść o ciąży sama chciała przekazać światu. Odkąd rodzina Gesslerów zyskała ogromną popularność, celebrytka strzeże swojej prywatności jak ognia i kontroluje informacje na swój temat. Ciąża z Piotrem Szelągiem jest tego najlepszym przykładem.

Kim jest Piotr Szeląg?

Piotr Szeląg, czyli ojciec dziecka Lary Gessler jest prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii. Wieść o tym, że Lara Gessler spotyka się z Szelągiem obiegła media, kiedy zakochani pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku.

Były mąż Lary Gessler

Lara Gessler na początku 2019 roku rozwiodła się z mężem Pawłem Ruczem. Małżeństwem byli przez około dwa lata. Niedługo po rozstaniu u jej boku pojawił się nowy partner.

d3yv0ut

Lara Gessler i Piotr Szeląg wezmą ślub?

Mimo tego, że Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się dziecka, niewiele wskazuje na to, że wezmą ślub.

W jednym z wywiadów partner Lary Gessler, Piotr Szeląg, wyznał, że jest zwolennikiem tzw. "rzymskich małżeństw".

– Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. Dopiero wpływy filozofii chrześcijańskiej sprawiły, że zaczęto uważać ślubowanie sobie za coś istotnego prawnie. Myślę, że ten format był preferowany również dlatego, że wygodne dla państwa jest wiedzieć gdzie, kto i z kim jest. I teraz pojawia się pytanie: czy ja chcę, żeby państwo ingerowało w tę sferę? Czy ja chcę, żeby ktokolwiek ingerował w tę sferę? Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają – mówił w rozmowie z WP Kobieta Piotr Szeląg.

Jednym słowem Piotr Szeląg uważa, że sam ślub nie jest mu do niczego potrzebny. Zaznacza, że obecnie każdy może wejść w związek małżeński bez problemu, jednak trudności pojawiają się, kiedy para okazuje się niedopasowana, a o ich rozwodzie musi decydować sąd. Nie chce, aby decyzje na temat jego relacji podejmowała nieznana mu osoba, czyli sędzia. Przestrzega też innych przed podejmowaniem pochopnych decyzji.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

d3yv0ut
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yv0ut