Trwa ładowanie...

Lara Gessler się rozwodzi zaledwie rok i 4 miesiące po ślubie

2 września 2017 roku córka Magdy Gessler wyszła za mąż. Ślub i wesele były bajkowe. Niestety, marzenia o idealnym związku z ukochanym mężczyzną szybko się skończyły.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Lara Gessler się rozwodzi zaledwie rok i 4 miesiące po ślubieŹródło: ONS.pl
d1d5681
d1d5681

Niespełna 1,5 roku od momentu, gdy Lara i jej wybranek przysięgali sobie miłość i wierność, rozwodzą się. Plotkowano o tym od jakiegoś czasu. Na rozpad związku miały wskazywać drobnostki, ale dające do myślenia - np. w sieci brakowało wspólnych zdjęć zakochanej pary. Ostatnie są z września 2018 roku.

Były i inne, większe problemy. Podobno młoda Gessler utrzymywała i siebie, i męża, co miało nie przypaść do gustu jej rodzinie. Lara zaprzeczyła jednak doniesieniom. Kolejny element układanki to udział w show "Ameryka Express" - córka restauratorki wystąpiła w programie z przyjacielem, a nie mężem. I tym razem Lara znalazła wymówkę - Paweł miał być zapracowany.

Niedługo później okazało się, że w plotkach o kryzysie jest ziarno prawdy - małżonkowie spędzili osobno sylwestra. Lara wyjechała do Włoch, Paweł w polskie góry. To na Sycylii Gessler opalała się całkiem nago i pisała: "życie jest pięknem".

Dwa tygodnie później "Super Express" informuje, że ustalono już szczegóły rozwodu pary. Mąż Gessler podobno już z nią nie mieszka.

d1d5681

- Wszystko ma odbyć się na pierwszej rozprawie. Wbrew temu co się mówi, para nie miała intercyzy, bo Lara ufała i kochała Pawła. Ale nie chcą toczyć wojny przed sądem ani w mediach, bo nadal się szanują - powiedział informator pisma.

Znajomy pary zdradził: - Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów – mówi nam znajomy pary.

Małżeństwo Gessler się rozpada, ale fakt, że partnerzy rozstają się po cichu i bez atmosfery skandalu jest godne szacunku. Nie wszyscy małżonkowie, nawet ci, którzy deklarowali miłość do grobowej deski, są w stanie przejść przez rozwód z podniesioną głową i bez zbędnego szumu.

d1d5681

Lara Gessler nie zniknęła z show-biznesu i nie zrezygnowała z publikacji zdjęć na swoim instagramowym profilu. Przy ostatnim pisze: #jestsuper.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1d5681
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d5681