Trwa ładowanie...

Ola Żuraw chwali się metamorfozą. To nie było łatwe

Ola Żuraw dała poznać się widzom programu "Top Model" jako kobieta z naprawdę pięknym ciałem. Jej życie jednak się zmieniło, zmianom ulegała także jej sylwetka. Dziś znowu może pochwalić się figurą, o jakiej wiele kobiet marzy. Dojście do tego etapu nie było wcale łatwe.

Ola Żuraw chwali się metamorfozą. To nie było łatweŹródło: Youtube.com
d21tffj
d21tffj

Ola Żuraw była jedną z największych nadziei "Top Model". Choć może nie wyglądała jak typowa modelka, to jednak szybko pokazała swój potencjał i zyskała sporą sympatię widzów. Programu nie udało jej się wygrać, lecz nie zmienia to faktu, że jej uroda z całą pewnością zasługuje na podziw. Nie tylko ładna twarz, ale i ciało godne pozazdroszczenia są często komplementowane. Fani Żuraw nie ukrywają, że są pod wrażeniem tego, jak wygląda modelka.

Okazuje się, że sylwetka, którą teraz Ola Żuraw może się pochwalić, jest efektem ciężkiej pracy. Na instagramowym profilu modelki pojawił się wymowny post.

"112 kg w dniu porodu" - wyznała Żuraw. "Pamiętam, jak prosiłam położną, by nie informowała mnie, ile pokazała waga... Tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu, i może Was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego wydarzyło się w tamtym czasie" - dodała.

d21tffj

Któż nie zna uczucia, w którym tylko kawałek czekolady pozwala na chwilę odprężenia? Jak pokazuje przykład Oli, da się wyjść i z takiego dołka - wystarczy tylko chcieć: "Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam, będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało. Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia".

Dziś Ola Żuraw może pochwalić się sylwetką, z której naprawdę jest dumna. Obserwatorzy modelki zdecydowanie jej zazdroszczą, choć oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ola dla wielu młodych matek stała się ogromną inspiracją do tego, by ruszyć się z kanapy i zmienić nie tylko wygląd swojego ciała, ale także zaprowadzić zmiany w myśleniu.

Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d21tffj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21tffj