Trwa ładowanie...

Olga Kurylenko ma koronawirusa. Zdradziła, czym się leczy

Olga Kurylenko zasłynęła 12 lat temu jako dziewczyna Bonda u boku Daniela Craiga. Dziś jest rozchwytywaną modelką i aktorką na przymusowym urlopie z powodu zarażenia koronawirusem.

Olga Kurylenko ma koronawirusa. Zdradziła, czym się leczyŹródło: Getty Images
d1fqsir
d1fqsir

Kurylenko urodziła się na Ukrainie (wtedy jeszcze należącej do ZSRR), później zdobyła francuskie obywatelstwo, a od ponad 10 lat mieszka w Londynie. I to właśnie tam poddała się domowej kwarantannie, bo wynik testu na obecność koronawirusa okazał się u niej pozytywny. Gwiazda ogłosiła to na Instagramie, opisując swoje symptomy i środki, jakie stosuje w walce z chorobą.

Obejrzyj: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Kurylenko od prawie tygodnia nie wychodzi z domu. Jako główne objawy choroby wymienia jedynie wysoką gorączkę i ogólne zmęczenie. Zgodnie z zaleceniami zażywa Paracetamol na zbicie temperatury. Oprócz tego sięga po witaminy, czosnek i pije dużo wody z cytryną.

"Dbajcie o siebie i podchodźcie do tego poważnie" – napisała Kurylenko w kraju, gdzie rząd nie nakłada żadnych zakazów i ograniczeń, mających zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

d1fqsir

Olga Kurylenko została odkryta w wieku 13 lat i szybko zaczęła osiągać sukcesy jako modelka. Jej pierwszym filmem było francuskie "L'Annulaire" z 2005 r. Powoli zaczęła zdobywać coraz większą sławę i popularność, a prawdziwym przełomem w jej karierze okazał się angaż w kolejnej części przygód Jamesa Bonda, "007 Quantum of Solace" z 2008 r.

Rola kolejnej dziewczyny agenta 007 w skórze Daniela Craiga przyniosła jej ogromną popularność i zapewniła zawodowe powodzenie na długie lata. Grała u boku Toma Cruise'a, Russella Crowe'a, Pierce'a Brosnana czy Bena Afflecka. Ostatnio skończyła pracę na planie thrillera "Bay of Silence", a na premierę czekają jeszcze trzy inne filmy z jej udziałem (jeden kręcony w Chinach).

d1fqsir

Kurylenko jest też na liście płac "Gateway 6" i "Jane Millen", które znajdują się w fazie przedprodukcyjnej. Ze względu na chorobę gwiazdy prace nad tymi filmami mogą się oczywiście wydłużyć.

d1fqsir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fqsir