Trwa ładowanie...

Ostatni wywiad Kory. Snuła jeszcze plany

Kora Jackowska opowiedziała o swoich planach w "Uwadze" w kwietniu 2018 r. "Dzięki temu, że jestem w remisji, mogę robić to, to i to. A nawet myślę o pracy, o której w ogóle nie myślałam" - mówiła artystka.

Ostatni wywiad Kory. Snuła jeszcze planyŹródło: newspix.pl, fot: Michal Piesciuk
dhgeiw3
dhgeiw3

W ostatnim wywiadzie Kora przyznała, że za mało korzystała z życia i z pieniędzy, które zarabiała koncertując i nagrywając kolejne piosenki.

- Bardzo ciężko pracowałam, taką mam konstatację, że my za dużo pracujemy. Doprowadziłam się do wykończenia totalnego, szczerze mówiąc, za mało odpoczywałam, za mało korzystałam ze świata, za mało korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam. Żyłam za mało luksusowo - mówiła.

Od lat Jackowska mieszkała na Roztoczu w otoczeniu przyrody i ukochanych zwierząt. Tam cieszyła się spokojem.

dhgeiw3

- Gdybym miała żyć tak jak teraz, to mogłabym żyć jeszcze tysiąc lat. Rok temu byłam jeszcze bardzo słaba. Jestem dużo silniejsza. Dzięki temu, że jestem w remisji, mogę robić to, to i to, a nawet myślę o pracy, o której w ogóle nie myślałam, że powstanie taka idea - wyznała w programie.

W czerwcu tego roku Kora świętowała 67. urodziny w gronie fanów. Niestety, przegrała walkę z chorobą 28 lipca 2018 r. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

ZOBACZ TAKŻE: Kora: hańba, że to jest lek nierefundowany

dhgeiw3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhgeiw3