Trwa ładowanie...

Ostatnie chwile Gucwińskiego. Zmarł, gdy żona rozmawiała z lekarzem

8 grudnia 2021 r. przekazano informację o śmierci Antoniego Gucwińskiego. Współautor kultowego programu TVP "Z kamerą wśród zwierząt" miał poważne problemy ze zdrowiem i w ostatnim czasie dwukrotnie trafił do szpitala.

Małżeństwo Gucwińskich zyskało popularność dzięki programowi w Telewizji PolskiejMałżeństwo Gucwińskich zyskało popularność dzięki programowi w Telewizji PolskiejŹródło: AKPA
damd05q

O śmierci Antoniego Gucwińskiego poinformowano m.in. na stronie wrocławskiego ZOO. Przypomniano dokonania Gucwińskiego i początki jego kariery: "Od 1966 r. we wrocławskim zoo pracował już jako lekarz weterynarii. Prowadził także zajęcia z patologii zwierząt nieudomowionych na ówczesnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. W tym samym roku objął również kierownictwo nad ogrodem zoologicznym, które pełnił do 2006 r.".

W ostatnim czasie Gucwiński miał problemy ze zdrowiem i zmagał się z chorobą. Kilka tygodni temu trafił po raz pierwszy do szpitala. Jak poinformował "Super Express" prof. Wojciech Witkiewicz, dyrektor jednego ze szpitali we Wrocławiu, udało się mu pomóc i został wypisany do domu. Co stało się później?

Zobacz też: "To był makabryczny obraz". Gucwińscy o niebezpiecznych momentach w programie

Z relacji "SE" wynika, że mężczyzna poczuł się źle we wtorek wieczorem i żona musiała wzywać pogotowie. Z godziny na godzinę było niestety gorzej. Lekarzom nie udało się go uratować.

damd05q

- Pani Hanna jest wciąż w szoku, nie dociera do niej co się stało - mówi w rozmowie z "SE" dziennikarz Robert Migdał, który przyjaźnił się z Gucwińskimi. Jak zdradził, Antoni Gucwiński zmarł w chwili, gdy jego żona rozmawiała z lekarzem.

damd05q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
damd05q