Trwa ładowanie...

Ostatnie słowa przed śmiercią. Była żona zdradziła, co usłyszała

- On nigdy nie bał się śmierci - mówi była żona rapera DMX-a. Tashera w rozmowie z dziennikarzami zdradziła, co usłyszała od muzyka 6 dni przed tym, jak trafił do szpitala.

DMX, czyli Earl Simmons, zmarł 9 kwietnia 2021 rokuDMX, czyli Earl Simmons, zmarł 9 kwietnia 2021 rokuŹródło: Getty Images
dcnl3yp
dcnl3yp

Earl Simmons, czyli popularny raper DMX, którego utwory towarzyszyły kilku pokoleniom, zmarł na początku kwietnia tego roku. Muzyk, a także aktor (występował w takich filmach jak "Od kołyski aż po grób"; "Romeo musi umrzeć" i "Mroczna dzielnica"), trafił do szpitala dokładnie 2 kwietnia. Miał zawał serca, wywołany - jak się przypuszcza - przedawkowaniem narkotyków. W następnych dniach stan rapera drastycznie się pogarszał. Był w stanie wegetatywnym, kolejne organy odmawiały posłuszeństwa, aż rodzina musiała podjąć decyzję o odłączeniu Simmonsa od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe.

DMX miał 50 lat. Wspominają go teraz muzycy, ale przede wszystkim rodzina. Simmons utrzymywał bliską relację z byłą żoną - Tasherą, z którą rozwiódł się 7 lat temu. Amerykanka zgodziła się na rozmowę z magazynem "People", w której ujawniła, jak wyglądała ostatnia rozmowa z ex.

Zobacz: Oni odeszli w 2021

Tashera przyznała w podcaście "People", że rozmawiała z byłym mężem 6 dni przed tym, jak trafił do szpitala. - Ta rozmowa bardzo różniła się od tych, które przeważnie prowadziliśmy. A zawsze schodziliśmy na bardzo głębokie tematy. To przez tę więź, która nas łączyła. Tym razem mówił od rzeczy. Powtarzał: 'Tashera, wiesz, że jestem tu tylko dla świata. Bóg mnie po to stworzył. Jestem naczyniem świata' - opowiada była żona muzyka.

dcnl3yp

Simmons przekazał żonie, że chciał włączyć się w codzienne życie ich dzieci, spędzać z nimi czas. Gdy dopytała, co dokładnie ma na myśli, miał odpowiedzieć: "Tashera, moje słowa zawsze były ignorowane. Bóg sprowadził mnie tu dla świata, dlatego mój głos będzie silniejszy, gdy odejdę".

- Byłam sfrustrowana, ale gdy 6 dni później usłyszałam wiadomość o tym, co się mu stało, załamałam się i rozryczałam. Sama miałam prawie zawał serca. Teraz jestem rozdarta, bo nasze dzieci cierpią i muszą pogodzić się z tym, że ojca nie było w ich życiu tak długo, jak by tego chciały. To naprawdę trudny czas - powiedziała.

- Z drugiej strony... Może to nieczułe, ale wierzę, że on teraz jest w lepszym miejscu. On nigdy nie bał się śmierci, co zawsze mnie irytowało, ale teraz jakoś bardziej to rozumiem - dodała.

Tashera i Earl znali się od dziecka. Pobrali się w 1999 r. Mieli 4 dzieci: Xaviera, Tacoma, Seana i córkę Praise. Choć jak mówi Tashera, łączyła ich silna więź, ich związek był wyjątkowo skomplikowany. DMX w trakcie małżeństwa romansował z wieloma kobietami - kilka z nich urodziło mu dzieci. W 2002 r. Patricia Trejo urodziła mu córkę Sashę. W 2012 r. Trejo pozwała DMX-a o milion dolarów, bo nie płacił alimentów na dziecko. Podobna sytuacja miała miejsce kilka lat wcześniej z inną kobietą. Tashera wniosła pozew o rozwód dopiero w lipcu 2010 r. W tym czasie raper był trzykrotnie aresztowany.

dcnl3yp

DMX przed śmiercią udzielił ostatniego wywiadu, który zostanie wyemitowany w dwóch częściach przez stację TV One. Pierwsza część "DMX: Uncensored" ukaże się w niedzielę 23 maja.

dcnl3yp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcnl3yp