Trwa ładowanie...

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o wynikach wyborów: "szans na zmianę nie było"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opublikowała zdjęcie, na którym oddaje głos w wyborach parlamentarnych. Podzieliła się refleksją dotyczącą ich wyników.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o wynikach wyborów: "szans na zmianę nie było"Źródło: ONS.pl
djwt0qs

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w ostatnich dniach jest na ustach wszystkich. Niedawno gruchnęła wiadomość o jej rozwodzie z dziennikarzem TVP Maciejem Kurzajewskim. Byli małżeństwem przez 23 lata.

Para rozstaje się w pokoju, jednak PR menadżerka coraz odważniej wypowiada się w mediach społecznościowych. Po publikacji postu z cytatem o powolnym odchodzeniu kobiety od mężczyzny, fani i media domyśliły się prawdy o jej związku.

Zobacz: Paulina Smaszcz-Kurzajewska: "Mam firmę, nie mam czasu latać po sklepach"

Jednak Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie zamierza rozdrapywać świeżych ran. Zapowiada, że chce skupić się na pracy. Wczoraj zachęcała swoich fanów do działania poprzez oddanie głosu w wyborach parlamentarnych.

djwt0qs

Podobnie jak Maffashion i Jessica Mercedes, dziennikarka wzięła udział w głosowaniu za granicą. Dzień wyborów spędzała w Mediolanie. Humor jej dopisywał, mimo że nie jest zadowolona z wyboru Polaków.

- Szans na zmianę nie było, ale nadzieja umiera ostatnia. Trzeba głosować, trzeba działać, trzeba żyć - napisała na Instagramie.

Wcześniej nikt nie podejrzewał, że żona cenionego dziennikarza TVP może wypowiedzieć się przeciwko partii rządzącej. Widocznie zmiany w życiu prywatnym dodały jej odwagi do mówienia o swoich preferencjach politycznych.

djwt0qs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djwt0qs