Trwa ładowanie...

Wybory parlamentarne 2019. Maffashion zagłosowała w Singapurze, a Jessica Mercedes w Nowym Jorku

Trwają wybory parlamentarne 2019. Polacy przebywający zagranicą powinni brać przykład z Maffashion i Jessiki Mercedes. Blogerki modowe oddały głos na dalekich kontynentach.

Share
Wybory parlamentarne 2019. Maffashion zagłosowała w Singapurze, a Jessica Mercedes w Nowym Jorku
Źródło: East News, fot: East News
d21jg7g

Jessica Mercedes i Maffashion to od lat dwie najpopularniejsze blogerki modowe w Polsce. Media społecznościowe każdej z pań śledzi ponad milion osób. Na co dzień swoją popularność wykorzystują w celach promocji własnych marek. Tym razem swoich zasięgów użyły w innym celu.

13 października to ważny dzień dla przyszłości naszego kraju. Jessica Mercedes i Maffashion stanęły na głowie, żeby spełnić swój obywatelski obowiązki. Tym samym dały dobry przykład fanom.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

Jessica Mercedes przebywa obecnie w Nowym Jorku, gdzie dopisała się do spisu wyborców. Swój głos oddała już 12 października czasu polskiego.

d21jg7g

- Polska, głosujcie wszyscy! Mam was tu prawie milion. Mam nadzieję, że wszyscy oddacie swój głos - apelowała blogerka modowa na swoim Insta Story.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Szanujemy taką postawę!

Maffashion również zrobiła wszystko, co w jej mocy, by oddać swój głos. Obecnie wraz z marką Adidas przebywa w Singapurze. Nie było to jednak dla niej przeszkodą, by dopisać się do spisu wyborców i pofatygować się do lokalu wyborczego w Azji.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Inne znane osoby angażują się teraz w akcję "Zabierz głos, bo go stracisz". Taki przekaz ma skłonić Polaków do udziału w wyborach parlamentarnych.

d21jg7g

I choć taka postawa niewątpliwie cieszy, przypomnijmy, że nie każdy troszczy się o przyszłość Polski.

"Powiem szczerze, że nie interesuje się polityką i nie angażuję się w politykę. Zawsze uważałam, że artyści powinni być z boku. Nie będę głosować, bo mnie nie będzie. Będę wtedy we Włoszech. Nie angażuję się w politykę" – powiedziała w wywiadzie dla Pudelka Marina.

Wybieracie się na wybory?

d21jg7g

Podziel się opinią

Share
d21jg7g
d21jg7g