ycipk-47w2nh

Wybory parlamentarne 2019. Maffashion zagłosowała w Singapurze, a Jessica Mercedes w Nowym Jorku

Trwają wybory parlamentarne 2019. Polacy przebywający zagranicą powinni brać przykład z Maffashion i Jessiki Mercedes. Blogerki modowe oddały głos na dalekich kontynentach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Mercedes i Maffasion
Jessica Mercedes i Maffasion (East News, Fot: East News)
ycipk-47w2nh

Jessica Mercedes i Maffashion to od lat dwie najpopularniejsze blogerki modowe w Polsce. Media społecznościowe każdej z pań śledzi ponad milion osób. Na co dzień swoją popularność wykorzystują w celach promocji własnych marek. Tym razem swoich zasięgów użyły w innym celu.

13 października to ważny dzień dla przyszłości naszego kraju. Jessica Mercedes i Maffashion stanęły na głowie, żeby spełnić swój obywatelski obowiązki. Tym samym dały dobry przykład fanom.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

ycipk-47w2nh

Jessica Mercedes przebywa obecnie w Nowym Jorku, gdzie dopisała się do spisu wyborców. Swój głos oddała już 12 października czasu polskiego.

- Polska, głosujcie wszyscy! Mam was tu prawie milion. Mam nadzieję, że wszyscy oddacie swój głos - apelowała blogerka modowa na swoim Insta Story.

Instagram.com
Podziel się
ycipk-47w2nh

Szanujemy taką postawę!

Maffashion również zrobiła wszystko, co w jej mocy, by oddać swój głos. Obecnie wraz z marką Adidas przebywa w Singapurze. Nie było to jednak dla niej przeszkodą, by dopisać się do spisu wyborców i pofatygować się do lokalu wyborczego w Azji.

Instagram.com
Podziel się

Inne znane osoby angażują się teraz w akcję "Zabierz głos, bo go stracisz". Taki przekaz ma skłonić Polaków do udziału w wyborach parlamentarnych.

ycipk-47w2nh

I choć taka postawa niewątpliwie cieszy, przypomnijmy, że nie każdy troszczy się o przyszłość Polski.

Marina Łuczenko jako jedyna polska gwiazda oznajmiła publicznie, że nie weźmie udziału w wyborach.

"Powiem szczerze, że nie interesuje się polityką i nie angażuję się w politykę. Zawsze uważałam, że artyści powinni być z boku. Nie będę głosować, bo mnie nie będzie. Będę wtedy we Włoszech. Nie angażuję się w politykę" – powiedziała w wywiadzie dla Pudelka Marina.

ycipk-47w2nh

Wybieracie się na wybory?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-47w2nh

ycipk-47w2nh
ycipk-47w2nh