Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski nadal w szpitalu. Żona komentuje stan zdrowia

Małgorzata Królikowska-Ostrowska zapewnia, że jej mąż jest w dobrej formie i zdradziła powód, dlaczego lekarze nie chcą go wypuścić ze szpitala. 58-letni aktor trafił tam kilka dni przed Bożym Narodzeniem.

Paweł Królikowski nadal w szpitalu. Żona komentuje stan zdrowiaŹródło: ONS.pl
d46utfj
d46utfj

Paweł Królikowski wciąż przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. - Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – ujawniła Małgorzata Królikowska-Ostrowska "Faktowi".

Obejrzyj: Odmieniony Paweł Królikowski. Miał zadbać o swoje zdrowie

Przypomnijmy, że kłopoty ze zdrowiem aktora zaczęły się cztery lata temu. Gdy z nieustępującym bólem głowy trafił do szpitala, okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja.

d46utfj

Krótko po rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w zeszłym roku była wymagana kolejna operacja. Poczuł się na tyle dobrze, że wrócił do pracy, zagrał w serialu "W rytmie serca".

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

– Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie - powiedział Paweł Królikowski w rozmowie z dziennikiem na początku października.

d46utfj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46utfj