Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski nie pojawił się na premierze filmu syna

Antek Królikowski zagrał w najnowszym filmie Patryka Vegi "Bad Boy". Jego ojciec nie mógł zjawić się na premierze. Jest ciężko chory.

Paweł Królikowski nie pojawił się na premierze filmu synaŹródło: AKPA
d2ofh2u
d2ofh2u

Antek Królikowski zagrał głównego bohatera w filmie Patryka Vegi "Bad Boy". To pierwsza tak ważna rola w jego karierze. Na premierę filmu, która odbyła się w Warszawie, przybyli bliscy aktora: jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska i partnerka Katarzyna Dąbrowska. Niestety na premierze zabrakło ojca Antka.

Paweł Królikowski choruje. Jego kłopoty ze zdrowiem zaczęły się cztery lata temu. Gdy z nieustępującym bólem głowy trafił do szpitala, okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest operacja.

Po rehabilitacji aktor wrócił do pracy, jednak w ubiegłym roku znów była wymagana operacja. Po niej Królikowski poczuł się lepiej, ale w grudniu 2019 r. znów trafił do szpitala. Po kolejnej operacji wdała się infekcja. Aktor do tej pory walczy o zdrowie.

d2ofh2u

Tymczasem kariera jego syna nabiera tempa. Jego współpraca z Patrykiem Vegą układa się na tyle dobrze, że reżyser zapowiedział już kilka kolejnych produkcji z jego udziałem. A to oznacza, że w najbliższym czasie Antek będzie miał sporo pracy.

Zobacz także: Dumny Antek Królikowski rozpływa się nad Patrykiem Vegą: "POLSKI TARANTINO"

d2ofh2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ofh2u