Trwa ładowanie...
d36dpof

Paweł Królikowski nie żyje. Antek Królikowski podzielił się starym zdjęciem ojca

Polaków zszokowała wiadomość o śmierci ich serialowego ulubieńca, Pawła Królikowskiego. Antek podzielił się wzruszającym zdjęciem ojca na instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski miał problemy ze zdrowiem od 2015 r.
Paweł Królikowski miał problemy ze zdrowiem od 2015 r. (ONS.pl)
d36dpof

To niezwykle smutny dzień dla Antka Królikowskiego. Choć początkowo nie odzywał się i nie komentował przykrych faktów, to kondolencje składane mu za pośrednictwem Instagrama zmusiły go do stworzenia posta o śmierci ojca. Na zdjęcie wybrał czarno-białe z czasów młodości rodzica. Fani są poruszeni.

Zobacz wideo:

"Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato" - napisał pod zdjęciem. Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

"Bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia dla całej rodziny", "Ogromne wyrazy współczucia. Trzymajcie się", "Boże. Wyrazy współczucia" - czytamy w komentarzach.

d36dpof

Małgorzata Królikowska na razie nie zamieściła żadnego posta na Instagramie. Pod ostatnim zdjęciem z grudnia 2019 r. pojawiają się kondolencje wiernych fanów: "Szczere wyrazy współczucia. Żegnaj nasz Kusy".

Zobacz też: Paweł Królikowski nie żyje. Zmarł w wieku 58 lat

Paweł Królikowski w 2015 r. przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. O kolejnych problemach zdrowotnych Pawła Królikowskiego dowiedzieliśmy się we wrześniu 2019 r. Podczas premierowego wydania 12. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor wyznał, że otarł się o śmierć. Artysta zmarł 27 lutego 2020 r. nad ranem.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof