Trwa ładowanie...
d12mdgj

Paweł Królikowski nie żyje. Zmarł w wieku 58 lat

Nie żyje Paweł Królikowski. Aktor znany z produkcji takich jak "Ranczo", czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" miał zaledwie 58 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski
Paweł Królikowski (AKPA)
d12mdgj

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Gwiazdor od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

Cztery lata temu Pawłowi Królikowskiemu wycięto tętniaka mózgu, ale jeden zabieg nie wystarczył, aby całkowicie wyleczyć ulubieńca widzów. W końcu aktor zdecydował wycofać się z życia publicznego. W związku z tym postanowił odmówić udziału w kolejnych edycjach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zasiadał jako juror.

"Super Express" dowiedział się, że Paweł Królikowski od grudnia nie opuścił szpitala. Niestety, zmarł w czwartek nad ranem w placówce. Informację o śmierci potwierdził brat aktora, Rafał Królikowski.

d12mdgj

ZOBACZ: Odmieniony Paweł Królikowski. Miał zadbać o swoje zdrowie

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski w maju skończyłby 59 lat. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie gwiazdor był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale rezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

Paweł Królikowski był szczęśliwym mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

d12mdgj

Podziel się opinią

Share
d12mdgj
d12mdgj