Trwa ładowanie...

Peja krytykuje #hot16challenge2 Andrzeja Dudy. Padły mocne słowa

#Hot16Challenge na nowo podbija YouTube. Swoją zwrotkę w ramach walki z koronawirusem nawinął właśnie sam prezydent RP Andrzej Duda. Nie całe środowisko hip-hopowe wydaje się jednak być zachwycone tym faktem. Dobitnie dał to do zrozumienia głowie państwa Ryszard Peja.

Peja krytykuje #hot16challenge2 Andrzeja Dudy. Padły mocne słowaŹródło: ONS
d1u9599

Andrzej Duda za sprawą nominacji rapera Zeusa odśpiewał swoje 16 zwrotek w ramach popularnego już #hot16challenge2. Ku zmartwieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy, środowisko hip-hopowe raczej nie widzi go w swoich szeregach.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Peja nie krył oburzenia nominacją dla Andrzeja Dudy oraz samym faktem udostępniania nagrania prezydenta w ramach jednego z najbardziej kultowych challenge'y w świecie rapu.

d1u9599

"Jakie życie taki rap. Nie zgadzam się. Kabaret to był Dudek a nie Duda. Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka. Beka. Komentuję tutaj, bo pod filmem wyłączone. Proszę szanownych kolegów o rozsądne nominacje, ale chyba już na to za późno. Shit is Real" - czytamy.

Tutaj obejrzycie kultowe już wideo prezydenta Andrzeja Dudy:

Co to jest #Hot16Challenge2?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo, tym samym zachęcając fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia.

d1u9599

Jak tłumaczy portal "Spiders Web", zadaniem osób biorących udział w akcji jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

d1u9599
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u9599