Trwa ładowanie...
djmlsfo

#Hot16Challenge: Taconafide o pierwszej damie i Filipie Chajzerze

#Hot16Challenge na nowo podbija YouTube. Swoją zwrotkę w ramach walki z koronawirusem, pokazali właśnie Taco Hemingway i Quebonafide. Raperzy nie tylko zachęcali do wpłaty środków na pomoc służbie zdrowia, ale także utarli nosa Agacie Dudzie i Filipowi Chajzerowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taco Hemingway i Quebonafide rapowali o Agacie Dudzie i Filipie Chajzerze
Taco Hemingway i Quebonafide rapowali o Agacie Dudzie i Filipie Chajzerze (ONS)
djmlsfo

Taco Hemingway kilka dni temu wrzucił na YouTube swoją propozycję #Hot16Challenge. Na koniec filmiku nominował duet Taconafide, w ramach którego raperzy nawinęli kolejnych 16 wersów na rzecz walki z pandemią koronawirusa.

Taco i Quebo poprosili fanów przede wszystkim o dorzucenie się do zbiórki siepomaga.pl (LINK):

djmlsfo

- W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - Beef z koronawirusem #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy. Możesz wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska - czytamy na stronie organizatora zbiórki.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Taco Hemingway znany jest m.in. z rapowania o codzienności życia w stolicy, ale i o warszawskich celebrytach. Nie inaczej było tym razem.

djmlsfo

W ramach #Hot16Challenge nawinął o Filipie Chajzerze i Agacie Dudzie.

"Ty atak paniki masz jak Filip Chajzer" - rapował Taco odnosząc się do afery w "Dzień Dobry TVN". O tym incydencie przeczytacie tutaj:

W kolejnych wersach #Hot16Challenge Taco rapował:

djmlsfo

"Pierwsza dama większość czasu spędza milcząc" - tak artysta odniósł się do ostatnich doniesień politycznych.

#Hot16Challenge duetu Taconafide zobaczycie tutaj:

Co to jest #Hot16Challenge?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo, tym samym zachęcając fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia.

djmlsfo

Jak tłumaczy portal "Spiders Web", zadaniem osób biorących udział w akcji jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

djmlsfo

Podziel się opinią

Share
djmlsfo
djmlsfo