Trwa ładowanie...
The Royal Moscow Ballet
27-11-2017 09:32

Piękne wydawnictwo będzie pamiątką ze spektaklu The Royal Moscow Ballet

Kolorowa, pięknie wydana broszura na temat The Royal Moscow Ballet będzie do nabycia podczas wszystkich pięciu spektakli zespołu w Polsce, w dniach 26-30 listopada. Znajdziemy w niej wiele ciekawostek dotyczących nie tylko przedstawienia "Jezioro Łabędzie", ale także innych, które balet ma w swoim repertuarze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piękne wydawnictwo będzie pamiątką ze spektaklu The Royal Moscow BalletŹródło: Materiały prasowe
d1ysb0h
d1ysb0h

The Royal Moscow Ballet rozpoczyna polskie tournée, już w najbliższą niedzielę. Najpierw "Jezioro Łabędzie" zobaczą widzowie w Gdyni (hala Arena, 26 listopada), następnie tancerzy oklaskiwać będzie publiczność w Poznaniu (Sala Ziemi MTP, 27 listopada). W kolejnych dniach moskiewski balet pojedzie do: Zabrza (Dom Muzyki i Tańca, 28 listopada), Krakowa (TAURON Arena, 29 listopada) oraz Warszawy (hala COS Torwar, 30 listopada).

We wszystkich miastach tancerze wystawią "Jezioro Łabędzie", czyli przedstawienie należące do klasyki baletu. Czy jednak wszyscy wiedzą, o czym jest spektakl? Będzie się można tego dowiedzieć z broszury, przygotowanej na polski tour. W porozumieniu z managementem The Royal Moscow Ballet, agencja Prestige MJM, będąca promotorem baletowych występów Moskwian w Polsce, przygotowała specjalne wydawnictwo.

Folder w formacie A4 zawiera piękne zdjęcia z przedstawień, które zespół ma w swoim repertuarze. A należą do nich, obok prezentowanego w Polsce "Jeziora Łabędziego", także inne znane spektakle, m.in.: "Dziadek do orzechów", "Don Kichot", "Kopciuszek", "Śpiąca Królewna", "Giselle", "Romeo i Julia", "Carmen" oraz przedstawienia współczesne. Widzowie, którzy przyjdą zobaczyć spektakl w jednym z pięciu miast, będą mogli zakupić wydawnictwo. Co w nim jeszcze znajdziemy?

d1ysb0h

W broszurze przedstawieni zostali najważniejsi rosyjscy twórcy baletowi, jest tu także kilka słów o historii baletu. Nie zabrakło również metryczek osób z kierownictwa The Royal Moscow Ballet. Końcowe strony wydawnictwa zajmuje charakterystyka amatorskiej Grupy Baletowej "Gwiazda" z Ostrowa Wlkp., która wystąpi, wraz z profesjonalnymi tancerzami na scenie Sali Ziemi w Poznaniu. W broszurze nie zabrakło także szczegółów dotyczących polskiej trasy baletu z Moskwy. Wszystkie strony zostały okraszone niepowtarzalnymi, artystycznymi zdjęciami. Każdy miłośnik baletu powinien mieć w swoich zbiorach taką pamiątkę. Stoiska, na których broszury będzie można zakupić, zostaną zlokalizowane w pobliżu głównych wejść do każdej z hal.

Na wszystkie przedstawienia baletowe (oprócz tego w Poznaniu), wciąż można nabywać bilety. Wejściówki dostępne są za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju. Promotorem trasy The Royal Moscow Ballet w Polsce jest agencja Prestige MJM.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ysb0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ysb0h