Trwa ładowanie...
d1oj8wg

Piękne wydawnictwo będzie pamiątką ze spektaklu The Royal Moscow Ballet

Kolorowa, pięknie wydana broszura na temat The Royal Moscow Ballet będzie do nabycia podczas wszystkich pięciu spektakli zespołu w Polsce, w dniach 26-30 listopada. Znajdziemy w niej wiele ciekawostek dotyczących nie tylko przedstawienia "Jezioro Łabędzie", ale także innych, które balet ma w swoim repertuarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękne wydawnictwo będzie pamiątką ze spektaklu The Royal Moscow Ballet
(Materiały prasowe)
d1oj8wg

The Royal Moscow Ballet rozpoczyna polskie tournée, już w najbliższą niedzielę. Najpierw "Jezioro Łabędzie" zobaczą widzowie w Gdyni (hala Arena, 26 listopada), następnie tancerzy oklaskiwać będzie publiczność w Poznaniu (Sala Ziemi MTP, 27 listopada). W kolejnych dniach moskiewski balet pojedzie do: Zabrza (Dom Muzyki i Tańca, 28 listopada), Krakowa (TAURON Arena, 29 listopada) oraz Warszawy (hala COS Torwar, 30 listopada).

We wszystkich miastach tancerze wystawią "Jezioro Łabędzie", czyli przedstawienie należące do klasyki baletu. Czy jednak wszyscy wiedzą, o czym jest spektakl? Będzie się można tego dowiedzieć z broszury, przygotowanej na polski tour. W porozumieniu z managementem The Royal Moscow Ballet, agencja Prestige MJM, będąca promotorem baletowych występów Moskwian w Polsce, przygotowała specjalne wydawnictwo.

d1oj8wg

Folder w formacie A4 zawiera piękne zdjęcia z przedstawień, które zespół ma w swoim repertuarze. A należą do nich, obok prezentowanego w Polsce "Jeziora Łabędziego", także inne znane spektakle, m.in.: "Dziadek do orzechów", "Don Kichot", "Kopciuszek", "Śpiąca Królewna", "Giselle", "Romeo i Julia", "Carmen" oraz przedstawienia współczesne. Widzowie, którzy przyjdą zobaczyć spektakl w jednym z pięciu miast, będą mogli zakupić wydawnictwo. Co w nim jeszcze znajdziemy?

W broszurze przedstawieni zostali najważniejsi rosyjscy twórcy baletowi, jest tu także kilka słów o historii baletu. Nie zabrakło również metryczek osób z kierownictwa The Royal Moscow Ballet. Końcowe strony wydawnictwa zajmuje charakterystyka amatorskiej Grupy Baletowej "Gwiazda" z Ostrowa Wlkp., która wystąpi, wraz z profesjonalnymi tancerzami na scenie Sali Ziemi w Poznaniu. W broszurze nie zabrakło także szczegółów dotyczących polskiej trasy baletu z Moskwy. Wszystkie strony zostały okraszone niepowtarzalnymi, artystycznymi zdjęciami. Każdy miłośnik baletu powinien mieć w swoich zbiorach taką pamiątkę. Stoiska, na których broszury będzie można zakupić, zostaną zlokalizowane w pobliżu głównych wejść do każdej z hal.

Na wszystkie przedstawienia baletowe (oprócz tego w Poznaniu), wciąż można nabywać bilety. Wejściówki dostępne są za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju. Promotorem trasy The Royal Moscow Ballet w Polsce jest agencja Prestige MJM.

Materiały prasowe
d1oj8wg

Podziel się opinią

Share

d1oj8wg

d1oj8wg